Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kezdek depressziós lenni mit...

Kezdek depressziós lenni mit tegyek ellene? 17/L

Figyelt kérdés
2017. jan. 25. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben esetleg? Minek a hatása ez?
2017. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Ulquiorra77 ***** válasza:

Igaza van 1.nek.

Amig nem irod le sehogy sem lehet valaszt adni a kerdesre.

2017. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Beke Eliz válasza:

A depresszió sokszor a d-vitamin hiányát jelenti a szervezetben. Lehet, hogy ki vagy éhezve a Napból :)

D3 vitamin!

2017. jan. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Legyen több fény a lakásban, hallgass Neked kedves zenéket és legalább fél órát táncolj vagy tonázz ezekre a zenékre. A ritmikus mozgás (még a séta is) segít az agy megnyugtatásában. De egy kis 70%-os csoki, vagy orbáncfű tea is növeli a szeratonin szintet.
2017. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

szia


ha szeretnéd priviben leírhatod mi a baj hátha tudok segíteni

2017. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Szia :) Szerintem kezd el szedni a magnéziumot. Én pezsgőtablettát iszok, pharmavit-t, mert ez szerintem finom. Amióta elkezdtem, egy fokkal jobb a közérzetem. :) Egy próbát megér, ártani tuti nem fog :)
2017. jan. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Előszőr is nyugodj meg!Igyál egy kis citromfű teát,gondold végig a dolgaidat,beszélj vkivel akiben feltétel nélkül bízol,hogy mit tanácsol,összegezd és lépj minél hamarabb mert addig nem fog elmúlni...
2017. jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szexelj!
2017. jan. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
A depressziós hangulat télen szokott jelentkezni legtöbb embernél.Ilyenkor a szervezetünk kevesebb d-vitamint kap és könnyebben lehet depressziossá válni.Én is depis vagyok már egy jó pár hónapja,tesztet is csináltam,hogy bizonyosodjak meg a helyzetemről.2 hete elkezdtem járni pszichológushoz és már most jobban érzem magam mint előtte.
2017. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Javaslom keresd fel a háziorvosodat! Depresszió az alacsony szerotonin szint miatt alakul ki. A szerotonin az idegrendszer megfelelő működéséhez szükséges. Olyan betegségnek tekinthető mint a megülés. Nem annyit tesz hogy rossz a közérzeted hanem idegrendszeri elégtelenség. Sokszor generálja a stressz, ezért a két faktor egymást erősíti. Ha súlyosnak érzed a tüneteid mindenképpen keress fel szakembert, de bátran fogadd meg a korábbi hozzászólók tanácsait, bevett módszerek.
2017. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!