Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs legjobb barátnőm. Hol...

Nincs legjobb barátnőm. Hol tudnék megismerni valaki olyat, mint én? Önmagam szeretnék lenni.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok és folyamatosan azzal szembesülök hogy valami nem oké velem.Maganyosnak érzem magam.. Nem értem miért nincs "legjobb barátom". Amikor látom hogy mások rakják ki a képeket és odaírják: #BFF. Hát a sírás kerülget. Szerintem az is lehet a baj hogy én nem vagyok az a tipikus flegma, iszunk, cigizünk, füvezünk típusú ember. Szeretnek megismerni olyan embereket akiket ez nem igazán jellemez és őszintém önmagam tudok lenni vele. Van Veszprém körüli lány aki hasonló cipőben jar?

2019. jan. 13. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Kár hogy nem vagyok lány, se veszprémi :D
2019. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Lehet nem nyugtat meg, de azért elmondom, hogy RRRENGETEG ilyen ember van, főleg ebben a korban. És biztos vagyok benne, hogy vannak barátaid, vagy legalább egy olyan társaság, akikkel el tudsz lenni. Ha mégsem, akkor érdemes sulin kívül ismerkedni,elkezdhetnél valami sportot, ahol hasonló korú emberek vannak, mint Te. De kicsit keveset írtál magadról, igy nehéz behatárolni. Félénkebb típus vagy esetleg?
2019. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nemkamilla válasza:

Szia te 16 éves lány!Én úgy gondolom az első lépés ahhoz,hogy barátot vagy többet is találj..elbeszélgetsz képletesen önmagaddal .Pl:Ok.a suliban nincs ilyen lány a szomszédban sincs..ergo ezek kilőve.

Mi az amit szeretek csinálni sulin kívül?

pl. szeretek olvasni,írni,sétálni,kreatív bigyókat készíteni,zenét hallgatni,szeretek elgondolkodni a világ dolgain,szeretem a kutyát,macskát egeret...egyebet,szeretek palacsintát sütni stb.stb.

Lényeg írsz egy listát mit szeretsz....ha kész a lista fogod a google haverodat és bepötyögöd pl.kutya kedvelők Veszprém....

Ugyan ezt bepötyögöd a face-re is pl.

Kezded érteni 16 éves lány amire segítelek rávezetni?

Sikerülni fog csak tárd ki az ablakodat ott bent.

Üdv.Nemkamilla

2019. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!