Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Okozhatja a barátok elvesztésé...

Okozhatja a barátok elvesztését a munkám?

Figyelt kérdés
Mióta McDonald's-ban dolgozom érezhetően nem foglalkoznak velem a régen a barátaimnak hitt emberek. Ha írok is nekik úgy érzem, le akarnak rázni. Diákmunkásként dolgozom itt, nyilván nem itt szeretnék megöregedni, mégis olyan mintha lenéznének, és cikinek tartanának, aminek következtében nem beszélnek velem.
2019. ápr. 22. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Érdemes lenne őszintén - és indulatmentesen - megbeszélned velük, hogy ezt azóta így érzed.

Ha bármi miatt lenéznek, akkor nem őszinte, egyenes barátaid és eddig sem voltak azok, csak nem tudtál róla.

Ugyanúgy tudtok találkozni, kapcsolatot tartani, mint eddig a munkád miatt?

Engem pont azért rázott le valaki - anélkül hogy kérdeztem volna - mert "most MC Donalds-ban meg még másik helyen is dolgozik, nincs szabadideje sem szociális életet élni sem találkozni"...

2019. ápr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A munka soha nem ciki. Ha tényleg emiatt nem beszélnek veled akkor valami gond van a fejükben, jobban jársz ha új baráti társaságot keresel.
2019. ápr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, előfordulhat. A fizikai munka a mai világban "ciki".

Én (középkorú vagyok)Már nem egy fiataltól halottam, csak a saját szintjén vagy az felett ismerkedik. Tehát egy fizikai munkát (is) végző személy szóba sem jöhet.

Én a saját bőrömön is tapasztaltam középfokú (érettségizett) végzettséggel többféle munkakörben dolgoztam. Amikor irodában voltam, huu de felnéztek rám sokan, aztán az élet úgy hozta konyhán is dolgoztam , hát ne tudd meg a pofavágásokat meg, hogy milyen szintű lenézettséggel járt ez. A mostani munkám, klasszikus értelemben véve is "középszintű" Így sem az istenítést sem a mélységes lenézettséget nem tapasztalom. Ez van. Magyarország 2019!

2019. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!