Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajz beküldése mégegysze...

Önéletrajz beküldése mégegyszer ha már voltam ott állásinterjún 2 honapja. Mire van esélyeim?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 honapja voltam egy cégnél állásinterjún, egy órát bent voltam körülbelül ebből gondolom hogyha nem lettem volna szimpatikus egy 15 perc utan elküldtek volna, azóta nem jeleztek még vissza se hogy nem sikerült.

Most újra meg van hírdetve ugyan arra a pozícióra amit szeretnék.

Kérdésem az lennehogy valaki volt-e már hasonló helyzetbe vagy mennyi időt lenne érdemes várni mire mégegyszer jelentkezek ugyan oda?

Mennyi esély van arra hogy kapok még egy lehetőséget? vagy ebből a hr-s is látja hogy akarom azt a pozíciót.

De valószínű el fogom küldeni újra hiszen veszteni valóm nincs. Csak a tapasztalatokra véleményekre volnék kíváncsi vagy valaki olyanra aki a másik oldalon dolgozik.


köszönöm



2019. aug. 9. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Ha azóta nem jelentkeztek,szerintem nem érdemes újra próbálkozni.

Nyilván oka van hogy utána nem jelentkeztek.

2019. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Ex-HResként azt mondom, hogy a helyedben nem küldeném el még egyszer az önéletrajzot, viszont írnék nekik egy emailt (valamilyen elérhetősége csak van a HR-nek) vagy felhívnám őket telefonon és úgy kérnék visszajelzést, ez sokkal jobban hat.
2019. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!