Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél a helyemben?...

Mit tennél a helyemben? Felmondanál?

Figyelt kérdés

Nem érzem azt, hogy fontos lenne a munkám, emiatt sikerélményem sincs. Folyamatosan olyan projekteket kapok, amiket vagy nem kell befejezni, vagy annyira alacsony prioritásúak, hogy senkinek nincs ideje foglalkozni vele (emiatt nem tudok haladni, folyamatosan félmegoldásokat csinálok kényszerből, miközben próbálom kitalálni mit fog csinálni a másik oldal ha lesz ideje).

A baj az, hogy nagyon szeretek itt dolgozni. Jó a légkör, szuper a főnök, és a fizetésem is elég magas. Évértékelőkön is meg szoktam kapni, hogy mennyire jól végzem a munkám. Ugyanakkor folyamatosan azt érzem, mintha csak egy "tartalék erőforrás" lennék.

Meg lehet oldani valahogy ezt a helyzetet? Ti váltanátok a helyemben? Érdemes ezt felhoznom a főnökömnél? Nagyon nem szeretném, ha azt hinnék csak sajnáltatom magam.


Előre is köszi a válaszokat!



2019. dec. 9. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Jó légkör, magas fizetés, de dolgozni sajnos nem nagyon kell. Hát, minden nem jöhet össze. :-)
2019. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Beszélnék a főnivel, ha dicsérnek akkor simán lehet, hogy találnak valami megoldást. :)


Nekem a légkör aztán fizetés volt mindig is a szempont a munkahelyen. Ezerszer inkább végeznék felesleges munkát egy olyan helyen, ahol megbecsülnek és jóban vagyok a kollégákkal, minthogy egy másik munkahelyen fontos legyen amit csinálok, de minden nap gyomorideggel menjek dolgozni.

2019. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, hogy mi lenne az alternativa.

De egyebkent a jo legkor es szuper fonok az megbecsulendo.

Ok, nem szolhatok semmit, mert en igy is felmondtam es eleg hosszu idobe telt mire egy olyan helyet talaltam, ahol jol erzem magam, a vicc az egeszben az, hogy itt se azt csinalom amit szeretnek, de az emberek jo fejek es ez sokat szamit.

2019. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanezen a területen akarnék megint elhelyezkedni, akkor maradnék. Próbálnék beleszólni abba, hogy milyen projekteket kapjak, hogy egyre inkább olyanokat is kaphassak, amilyeneket szeretnék.
2019. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

En az ilyen elfekvö aktàkat ha megkapom, szépen prioritasra teszem. Infokat gyüjtök, körbekerdezek, zargatok mindenkit a megoldassal, felcsillantom a benne rejlö lehetöségeket a cégnek,stb


Lasd pl regi tartozasok. Mindenki lesz.rja. en meg neki alltam szepen felvenni a tartozoval a kapcsolatot, jeleztem hogy nyitott, az mondott ra vmit hogy regi es nem fizeti ki, erre beleastam magam jogszabalyokba, elévülesi idök, zargattam a könyvelèst hogyan lehetne kivezetni, a vezetés asztalara is le van téve hogy most követeli e tovabb vagy leirjuk vesztesegnek, mondjon A-t vagy B-t. Ha követeli nyer vele x összeget, ha nem akk y összeggel csökkenti az adojat.


Szoval en csak lefujom a port es mindenkit izzitok egyszerüen ÉN teszem prioritasra az elfekvö dolgokat.

2019. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
En levezetnem egyedül is a projekteket ha senki nem foglalkozik vele csak en. Az biztos :) nàlam prioritason lenne. Csak a végén kell a vezetesnek alairni es csö. Ez valami hatalom. Szabad kezek önallosag. Jobb nincs is :)
2019. dec. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
A sikerélmény le van szarva, csak a pénz számít... Otthagynál egy jól fizető állást amiben nincs sikerélményed, de elmennél egy szarul fizető állásba, ahol a kaján kell spórolnod, de legalább van sikerélményed?
2019. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Én pénzért járok dolgozni, nem sikerélményért. Örülök neki, hogy egyeseknek annyira jól megy, hogy a sikerélmény fontosabb.
2019. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mióta dolgozol a mostani munkahelyeden? Mennyi releváms szakmai tapasztalatod van? Ezeket csak azért kérdezem mert pl aki még tanul, vagy pályakezdő, annak nincs külónősebb szakmai referenciája, így a vezetésnek kell valahogy felmérni a tudást. Ez akkor is igaz ha már dolgoutál ugyak korábban de még új vagy eny adott helyen, és még nem ismernek, nem ismerik a képességeid. Pl ha valakit juniorbak vesznek fel, arra nyilvan nem bíznak komoly feladatokat, ahol az esetleges hibáknak következményei vannak, de idővel ez változik
2019. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még! :)


Akik azt mondják, hogy csak a pénz számít, az gondol a hosszú távú jövőre? Ha egyszer el kell mennem, vagy mégis váltanék évek múlva, akkor mit mondok a következő helyen? Azt, hogy a tudásom messze nincs olyan szinten mint amit a tapasztalatom alapján el lehetne várni, ugyanis hajlandó voltam lemondani a fejlődésről a kényelem miatt.

2019. dec. 9. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!