Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pedagógiai asszisztens vagy...

Pedagógiai asszisztens vagy Kisgyermekgondozó OKJ rol mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Olyat keresek ami normális munkarendben végezhető,ez a kettő érdekelne de esetleg más is ha valakinek van ötlete?

Milyen helyekre jó azon kívül,hogy óvoda bölcsi,vagy aki ebben dolgozik tapasztalata ?



2020. márc. 8. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedagógiai asszisztens szakmám van, de se Békés megyében, se Budapesten nem találtam vele munkát. Amelyik iskolában vagy óvodában már van egy pedasszisztens, oda általában már nincs szükség még egyre, ahol pedig nincs, oda meg nem is kell, mert nincs rá elég keretük.

Úgyhogy én személy szerint a kisgyermekgondozót javaslom, de azzal kapcsolatban már nincsenek személyes tapasztalataim.

2020. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Uhh akkor jól félre tájékoztattak hogy minden iskolába kell és van ahol több is ahol nagy a létszám! Sajnálom hogy nem sikerült ebben helyet találni.
2020. márc. 8. 16:26
 3/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Nyilván az általam elmondottakra nem kell 100 százalékig alapozni, én mindössze csak a személyes tapasztalataimat osztottam meg. Javaslom, hogy érdeklődj körbe a környékeden lévő óvodáknál, iskoláknál, hogy a közeljövőben várhatóan nem terveznek -e pedagógiai asszisztenst alkalmazni.

De igazából ha szerintem, azt a szakmát tanuld ki, amelyik igazán érdekel téged, boldoggá tesz, és úgy érzed, hogy szívesen foglalkoznál vele a jövőben.


Én annyira már nem sajnálom, hogy nem sikerült, mert azóta már találtam más munkát, ami bár nem a gyerekekkel kapcsolatos, de abban is nagyon otthon vagyok, és élvezem csinálni :)

2020. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Már nem diák korú vagyok dolgozom jópár éve , a gyerekeket szeretem is érdekelne is ,csak amiatt keresek /szeretnek újat tanulni mert ennek normális a munkarendje.

Nem kell éjszakázni ,családot el tudom látni mellette.

2020. márc. 8. 16:37
 5/10 anonim ***** válasza:

A bölcsik úgy tudom nagyon korán nyitnak (talán hat,de nem vagyok benne biztos).

A ped asszisztens semmit nem ér,és azért gondold meg fizu miatt is.

Úgy gondolkodj,hogy tök magadat kell eltartanod,úgy is elég lenne az az összeg?

2020. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kisgyermekgondozó-nevelő okj-m van, meg óvodapedagógus diplomám. Mindkettővel eltudnék helyezkedni, de a fizetés annyira rossz óvodában és bölcsődében is, hogy már bánom, hogy azokat végeztem el (pedig ezek azok, amiket szeretnék csinálni).

Kisgyermekgondozóval el lehet helyezkedni emlékeim szerint családsegítőbne, családok átmeneti otthonában, gyermekvédelmi központban stb.

2020. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Konkret ,jobb javaslatod van?


Még mindig jobb a kevés pénzt beosztani, mint ha olyan a hely ahol többet kapnék ahol szar a beosztás ( késői zárás pl) és emiatt el sem tudom vállalni .....úgy meg ugye a bevétel nulla.

2020. márc. 8. 19:31
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt a tök magadat kell el tartanod részt nem értem ,eddig is dolgoztam csak gyerek mellett az a hely már nem megoldható.
2020. márc. 8. 19:32
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

6-os vagyok.

Konkrét, jobb javaslatom nincs. Én 3 műszakban dolgozom jelenleg (jobb a fizetés, nem ~150 ezer), mellette tanulok nyelvet, illetve már keresem azt a képzést, amit elkezdek majd, és utána normális munkarendet kínál.

2020. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Enis dettó így vagyok,keresem azt amit normal munkarendben tudnék végezni és azok közül ezek érdekeltek volna.


Sokan mondják a pénzügyi könyvelés stb vonalat is de a matek sosem ment.

2020. márc. 8. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!