Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Miskolci Boschban, a gyártó...

A Miskolci Boschban, a gyártó sorokon dolgoznak szép és kedves lányok? Olyanok akik nem k*vák?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, dolgoznak.
2020. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
A kurvák nem a miskolci Boschban dolgoznak.
2020. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Minden bizonnyal, mert nem a munkahelytől függ ki milyen (kivéve a prostitúció).

De amúgy egy prosti is lehet szép és kedves, mint ahogy egy normális lány nem olyan szép neked.

Bár ezzel, hogy te instant bombázót keresel, kb...

Aki szép és kedves meg tuti foglalt :D

Kevésbé szép de kedves, ha nem játszik, akkor be kell érned az alkalmi lányokkal, mert nem minden normális lány egy bombázó.

2020. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Te dolgozol ott amúgy, és ahelyett, hogy szétnéznél, kiírod gyakorira?
2020. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem bombázókra gondoltam, és nem prostikra.
2020. aug. 15. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Kedves ötös!

Azt tudnod kell hogy mindenki ugy gondolkodik mint te,nem kell szep lány nem kell csunya lány csak átlagos lány.

Nah ha most, 1-től ötig vettő kategoriába (3 az átlagos ,kettő az átlagon aluli,negy az átlahon felüli) ,mindenkinek a hármas kell mert a 4-5 nél nem mer probálkozni az 1-2 meg nem tetszik neki ,akkor gondold végig kinek lesz a legtöbb udvarloja és kitt lehet majd a legkevésbé megkaparintani pont a hármast.

Egyre többször olvasom ezeket a téves felvetéseket,nekem nem kell hármasnál jobb lány mert az úgy is csak kihasznál ,stb ,vagy nincs elég önbizalmam,harmasnál rosszabb se kell,aztán meg csodálkoztok hogy a hármas lányok (az átlagos lányok) leg válogatosabbak mert minden fiú náluk probálkozik,meg a jóképű fiú is az átlagos lányoknál probálkozik,ezért nem meglepő modon ők fogják elvenni őket.

Én találkoztam egy srácal csoda szép arca volt ,mint ha nem evilági lett volna,okos volt tanult volt és értelmes,utána megneztem a barátnőjét és az ex barátnőit mindegyik hármas volt ,legjebb nem adta ,de feljebb meg nem mert nyitni,peddig mondom nagyon helyes srác volt és mellé nagyon okos és értelmes.Egyre többször láttok ilyet magas jóképű inteligens fiúk mellet totál átlagos lányok,azért mert ők is csak a hármasra menek hajtana,de ha mindenkinek a hármas kell akkor aból túl kerestlet lesz tud válagotni ,és meg kapják a legjobb fiút.

Általában az 1-2-4-5 nek meg nem megy oda senki.

Nekem vannak nagyon szép lány ismeröseim szinglik ,nem megy oda hozájuk egy fiú sem mig az átlagos barátnőik meg válogatnak a helyesebnél helyesebb és értelmesebb fiúk között.

Például mikor elmentünk valahova akkor is annak lettem tanuja hogy az átlagos kinézetű barátnökhöz vagy esetleg a kövér lányokhoz jöttek oda a fiúk,sőt még egy 2-es hez is előbb oda jönnek mint egy ötöshöz vagy négyeshez,peddig legbelül minden fiú egy négyesre vagy ötösre vágyik.Utána hallom a fiúktol a szép lányok ìgy a szép lányok úgy ,folyton őket mondjak el mindenek peddig meg se probálkoznak velük.

Ez miért van így ?Csak kérdezem mert kiváncsi vagyok.


Ezel csak azt probálom leírni hogy akármennyire is fura pont az átlagos lányolnak van a legkönnyebb dolguk a fiuknal mert mindenki az átlagos lányoknál probálkozik be.

Mondom olyan srácoknak van átlagos nőjük sőt néha átlagon alul, nagyon jóképű fiúknak.


Magyarul lehet egy 2 -es vagy egy 4-es jobban örülne ha oda menétek hozá és ismerkednétek velük mert nekik alig van udvarlojuk mint egy hármasnak akihez minden fiú oda megy.Ezt csak azért írtam mert sok fiú tévedésbe van ezel utána meg csodalkoznak hogy az átlagos lányok milyen válogatosak mert van miből.

Egy szép lánynak sokal kevesebb az esélye bárkinél is,furán hangzik,de ez van

2020. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem egy pro...nak nincs munkája mert nem szorul rá.

2020. dec. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!