Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szerepet veszel fel a...

Milyen szerepet veszel fel a munkahelyeden, mennyire azonosul ez a valódi éneddel? 41/N

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Munkahelyemen eloadom a

baratsagos, onzetlen, lelkiismeretes, munkajat komolyan vevo es azt tisztessegesen elvegzo munkatars szerepet.


Valojaban meg manipulativ, onzo szemely vagyok, akit kozel sem erdekel annyira a munkaja, mint ahogy azt eloadja. Hamar rajottem, ha tisztessegesnek, megbizhatonak, baratsagosnak itelnek meg, akkor szivesen fognak velem dolgozni, konnyebb el laviroznom igy a munkahelyen, mert senkinek sincsen kifejezetten rossz velemenye rolam. Ha onmagamat adnam, akkor kicsit mas lenne a helyzet 🤷


24F

2021. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Önmagamat adom. Nem veszek fel semmi szerepet, értelme sem lenne. Napi 9 órán át megjátszani magad, hazudni nagyon fárasztó lehet, főleg ha X éve már ott dolgozik az ember
2021. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én max a munkaruhát veszem fel.

Nem játszok szerepet.

Nincs bennem semmi vállalhatatlan.

2021. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Max. akkor vennék fel szerepet a mukahelyemen, ha színész lennék.

Gyűlölöm a képmutatást, általában hamar ki is szúrom és az illető el is vágta magát végleg nálam.

Ebből következik, hogy önmagamat adom, amennyire csak lehetséges és szükséges. Legfeljebb az fordulhat elő, hogy nem mindent mutatok meg magamból (mert nem érzem szükségét a munkához), de semmiképp nem mutatok a valósággal ellentétes képet.

2021. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megbújok. A formális dolgokat betartom. Mert simán szokott gond lenni velem, akkor meg ne legyen még több a rovásomon :D
2021. jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a munkahelyemen az ún. munkavállaló szerepét szoktam felvenni. Bemegyek, megcsinálom, hazajövök ééés ennyi! Csak oda való dolgokat viszek be. Ha valaki akar magánéleti dolgairól kommunikáln velem, megoszt ilyen-olyaninfókat, arra reagálok, de nem értékelem túl a benti helyzetem és az ottani feladataim sem nyomasztanak. Van nekem igazi életem, be leginkább pénzt keresni járok.
2021. jan. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon távolságtartó, merev viselkedésem van, nem beszélek jelenleg 1 kollégán kívül majdhogynem senkivel, ez utóbbiakkal csak munkatémát.

Ugyanakkor ellentmondásos is vagyok, mert vannak feladatok, amikben viszont szükséges a segítségük, tehát nem tudok full önálló lenni, így kommunikálni kell velük.

Nagyon jellemző rám ez a hétköznapokban is az egyedüllét, mert nincsenek barátaim, nem járok sehova sem, csak a munka érdekel. (F39)

2021. jan. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!