Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg zaklatás amit csinálok?

Tényleg zaklatás amit csinálok?

Figyelt kérdés

Megígért valamit a főnök, aminek a határideje február 11. volt. Egy hét elteltével még mindig nem kaptuk meg, ekkor rákérdeztem, mi van azzal amit ígért, mikor kapjuk meg? Azt mondta, jaaj, elfelejtette a nagy káoszban, pici türelmet kér. Eltelt még egy hét. A szakszervezetishez fordultam, hogy kinél kérjem számon ezt? A feletteséhez küldött, elmentem, elmondtam mi a bajom, azt mondta beszél vele. Pár óra múlva bejött,beszélt vele, hogy sok a dolga, kis türelmet kér. Elteltek hetek, vártam, vártam egészen most péntekig. Egy nyilvános megbeszélés végén, nem bírtam tovább, megkérdeztem a főnökömet, meddig várjunk még? Felcsattant, hogy nem igaz hogy folyton emiatt zaklatom, mit nem értek azon, hogy majd megkapjuk, csak sok a dolga és nem ér rá. Akadjak már le róla. Még én éreztem magam rosszul ott mindenki előtt, és megfogadtam én többet nem kérdezek rá, de ezek után az én hozzáállásom is olyan lesz a munkához.

A másik ember aki még érintett volt ebben a juttatásban meg csak hallgatott, nem állt volna ki mellettem. De senki más se.

Tényleg én zaklatom azzal, hogy számon kérem amit megígért? Ti nem ezt tennétek?

L/25


2021. ápr. 10. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Be kell nyelned, hogy olyan főnököd van aki csak ígérget. Teljesíteni nem fogja. 2 évig dolgoztam egy hasonló tetű mellett, de 2 évig hittem abban, hogy majd csak egyszer bevaltja amit ígér. Aztán otthagytam.
2021. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a másik emberke azért hallgatott, mert ő már tudta, amire te hónapok alatt sem tudtál rájönni: hogy abból az ígéretből már nem lesz SEMMI.
2021. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem zaklatásnak kellene felfogni, valami nincs rendben ott. Nekem is volt ilyen főnököm, egy idő után nem vette komolyan senki, már csődbe is ment.
2021. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!