Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol vállalható betanított...

Hol vállalható betanított munka szállással?

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl Veszprém, nálunk a cégnél rengeteg szállásos van.
2021. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tatabányán van 1-2 cég és közvetítő cég, amik szállásos munkahelyet kínálnak. Aztán van Esztergomban a Suzuki, és a környékén van azt hiszem Nyergesújfalu, ahol szintén van egy cég és megannyi közvetítő cég amelyik oda keres munkaerőt. Budapesten is akad 1-2 cég ahova lehet pályázni. Dunaújvárosban a Hankook keres gépkezelőt (lehet rosszul írtam a cég nevet, de ez van). Győrben és Sopronban is vannak szintén szállásos munkahelyek. Zalamegyében is szintén van pár munkahely ahová lehet menni, mert szállásos. Ha ukrán vagy, még Baranya megyébe is jöhetsz Komlóra dolgozni (egyik legszegényebb város Baranyában, de mindegy). Sok helyre tudsz menni, de válaszd meg jól. Nem mindegyik egy leányálom...
2021. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
www.csicskamunka.hu
2021. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg helyen, csak annyit kell beírnod, hogy "Betanított munka szállással", és elküldöd az önéletrajzodat. Én is ezt teszem, szóval tudom. Rengeteg ajánlat van.
2021. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Például a kuplerájban.
2021. máj. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!