Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Koránkelők! Volt már olyan,...

Koránkelők! Volt már olyan, hogy elkéstetek a munkából elalvás miatt?

Figyelt kérdés
Mi lett a következmény?

2021. máj. 19. 06:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az első ébresztőre felkelek, nem szundizok, meg fordulok át a másik oldalamra.
2021. máj. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nem csörgött az android. Nagyon "örültem" neki.

Elsőnél még semmi nem volt. De 2-3 után, már kiestem a munkából, mert be se hoztak.

2021. máj. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Semmi következménye nem volt, normális munkahelyen megértőek, mindenkivel megesik.
2021. máj. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Előfordul. Van, mikor túl fáradt vagyok és nehezebben ébredek fel. Ezért van

3-4 ébresztőm 10 perc különbséggel. A legidegesìtőbb hanggal, ami csak létezik. Működik.

2021. máj. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És aki például buszsofőr vagy egyedül időben nyitnia kéne a boltot?
2021. máj. 19. 07:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor szopás.
2021. máj. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pár percet késtem csak, nem történt semmi, rugalmas munkaidőm van, és vezető vagyok.

Mondjuk én 12 éves korom óta 6 előtt kelek, nem szokott gondot okozni felkelni. Első ébresztőre felkelek gond nélkül 99,9%-ban

2021. máj. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt, de csak 2x 3x talán az évek során. Nem lett belőle semmi, beszóltam, hogy bocsi kések, de sietek. Most meg már nem időre járok, akkor jövök be, amikor beérek, már én vagyok a főnök.
2021. máj. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
Még diákmelón igen. Elhagytam a telefonomat és amit kölcsönbe kaptam hogy legyen ébresztőm, nem ébresztett fel 4-kor. Arra keltem hogy furán világos van és 7 óra volt, nekem meg egy órája már a gépnél kellett volna állnom...gyorsan telefonáltam hogy mi történt és bementem. Szerencsére nem rúgtak ki.
2021. máj. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!