Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Képtelen vagyok a gyárban...

Képtelen vagyok a gyárban felvenni a tempót, hogyan javíthatok ezen?

Figyelt kérdés

Idén végeztem a gimiben, és mivel már nem kellett suliba menni, úgy döntöttem elmegyek melózni. Végül egy gyárba vettek fel. Ott szeptemberig tudnak állást biztosítani, viszont félek, hogy ki fognak rúgni mert nem vagyok képes felvenni a munkatempót.


Most hétfőn kezdtem, szeretem egyébként de a kollégák állandóan megszólnak, hogy lassú vagyok és ennél sokkal jobban kell pörögni. Én próbálok de egyszerűen nekem ez a maximum. Pedig én úgy érzem magamon, hogy nagyon pörgök és már fáj mindenem, izzadok de semmi eredmény. Szerintük lassú vagyok.

Mit lehet tenni, hogy ez javuljon?



2021. máj. 21. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Milyen munkát csinálsz a gyárban? Mit gyártotok? Hány órában? Ülsz vagy állsz, kell közben mozognod? Soron vagy, ahol folyamatosan jön a a cucc, és ha lassabb vagy akár pár másodperccel, megfogod a következőt is, vagy van "puffer"?
2021. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Élelmiszert gyártunk. Sok mindent.


Napi 8 óra a hivatalos munkaidő de általában 9-10-et dolgozunk. Folyamatosan talpalunk. Nincs lehetőség leülni. Emiatt van fájdalmam is hiszen alapból lúdtalpas vagyok és gerincferdülésem van, de ez mellékes, simán hozzá lehet szokni, ráadásul nagy a fájdalom küszöböm.

Nem soron vagyok, hanem kisegítő vagyok és ott kell segítenem ahol éppen tudok. Tehát kéz alá dolgozok.

Röviden ennyi.

2021. máj. 21. 19:26
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Egy felnőtt embernek, aki évtizedek óta dolgozik hasonló munkakörökben kb. 3 hónap egy új munkahelyen betanulni, megszokni, felvenni a ritmust. Nem véletlenül ennyi a próbaidő. Fél-egy év, mire a dolog teljesen rutinszerűvé válik. Nem azt jelenti, hogy nem is kell igyekezni, de ne görcsölj azon, hogy egy hét után nem te vagy ott a legjobb.
2021. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Nem görcsölök én :) Nem is akarok a legjobb lenni, csak az zavar, hogy rám szólnak folyamatosan emiatt és mivel tetszik alapból a munka nem szeretném elveszíteni, márpedig ha bepanaszolnak a főnöknél, dönthet úgy, hogy levált.
2021. máj. 21. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Az uj embereket mindenhol leszolják. Ha te is ott lennél X éve, és jönne egy új ember, te is lehet, hogy rá szólnál:)

Sajnos az emberek mentalitása ilyen:(

2021. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Én suli után pizzériába mentem el dolgozni. Első héten vért izzadva dolgoztam, nap végén majdnem összeestem, a kezemben izomláz, minden bajom volt. De annyira kellett a pénz, hogy nem akartam felmondani.

Második héten már kevésbé volt nehéz.

Három hét mulva munka után már bulizni jártam:)

Csak hozzá kell szokni:D

2021. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Idővel gyorsabb leszel ahogy kialakul a rutinod.

Ehhez legalább egy hónap kell de ha belejössz van aki akkor is lassúnak fog mondani.

2021. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg kell pár hónap, hogy meglegyen a rutin. Nem baj, ha most még más gyorsabb. Viszont:


"Nincs lehetőség leülni. Emiatt van fájdalmam is hiszen alapból lúdtalpas vagyok és gerincferdülésem van" - Menj el ortopéd orvoshoz, és irass fel lúdtalp betétet, és nézesd meg a gerincferdülésedet. Erre egyébként gyógytornát javasolnak. Akkor el fognak múlni ezek a fájdalmaid.

2021. máj. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A sok proli melós azért cseszeget, mert örülnek, hogy végre nem ők vannak a hierarchia alján, még akkor is, ha nem vagy alattuk, egyszerűen nekik ennyi a világ, ők jók mert gyorsan csomagolnak, ők a kis mikrokörnyezetükben marha jók.

Szerintem ne vedd a szívedre az egészet, gondolom tovább fogsz tanulni, aztán ilyenekkel nem fogsz találkozni soha, ők meg hadd gyűlöljék az aktuális fiatalt akinek ez csak egy kis szakasza az életének.

2021. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!