Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A szolnoki Eagle Ottawába van...

A szolnoki Eagle Ottawába van felvétel? Ha igen, mennyi a nettó órabér? Lehet túlórázni? Mik a feladatok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Következő héten, kedden érdeklődj.
2021. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valamit tudsz mondani a munkáról?
2021. jún. 1. 21:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott dolgozik Szolnok megye összes tahó embere (Szolnoki alig van csak a környékbeli falukból dolgoznak ott.

Ráadásul a családias hangulat teljesen igaz rá. Ha van ott család tagod aki a nagyobb beosztásban dolgozik akkor te is ott fogsz pár hónap alatt, amúgy semmi esélyed fejlődni. A 90 % Coach fogyatékos ,látszik hogy csak be lettek rakva ismi által.

Bármelyik gyár jobb Szolnokon, mint ez.

2021. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Nagy szar, azt akarták 15 kg os bőröket emelgessek egész nap meg még mit tudom én milyen veszélyes szar szerszámal dolgozzak. 3 műszakban. Szarert hugyert.
2021. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Ja meg még valami megjegyzés is tett rám valami nagy darab csávó volt lenéző fasz emgem nem érdekel mekkora le kellett volna csapni. De ez már vagy 2 éve volt.
2021. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

A legrosszabb munkahely ahol valaha dolgoztam. Nem a munka környezet miatt, hanem az emberek miatt.

Képzeld el a szitut, amikor be kerülsz egy munkahelyre, ahol a feletesed, mint az 1 írta (Coach) általában csak a 8 osztálya van meg ha szerencse akkor van egy szakmunkás végzettsége. Naa és akkor egy ilyenek valami rokon által egy kisebb hatalmat adnak a kezébe. A munka terület változatos, de mindenki egy bunkó állat, mert mindnek szar az élete,mert a gyáron kivűl egy nagy 0.

Van felvétel, egy tesztet íratnak veled. De én is kerűlném.

2021. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Fújj inkább kerüld el messzire.
2021. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!