Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún ha kérdezik...

Állásinterjún ha kérdezik esetleg mi a hobbim mit válaszoljak ha nincs semmi?

Figyelt kérdés
Nagyon minimális dolog köt le, azok is olyanok mint novella-vers írás és olvasás, rollerezés és kb.ennyi ezeket viszont csak nem mondahatom mert semennyire nem kapcsolódna a munkához bár ha mégis magadról érdeklődnek akkor sem ilyenekre gondolhatnak szerintem. Sportból is max tollaslabdázni szeretek mást nem szoktam. De ezek olyan gyenge válaszoknak tűnnek. Betanított munka amúgy de simán kérdezhetnek ilyet mert párnál kérdeztek ilyesmiket. Az hogy nincs semmi most jeleneleg gondolom nem előnyös még ilyen könnyebb munkáknál sem lehet ezért is érdeklődnek, hogy jobban megimserjék a dolgozót? Ti mit szoktatok ilyenkor mondani?

2021. jún. 5. 01:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Eddig két alkalomból kétszer kérdezték, és mivel nekem ez a kérdésem (elég sok különböző hobbim van), rögtön megeredt a nyelvem, a végén már ők mondták nevetve, hogy köszönik, ennyi elég lesz.


Számomra annyira fura, ha valakinek nincs hobbija, na mindegy. Szerintem ha mondasz valamilyen sportot, főleg ha csapatsport, azzal nem igazán tudsz melléfogni, esetleg, hogy szeretsz túrázni. Nem érdemes nagyon füllenteni, mert ha lebuksz, az sokkal kellemetlenebb, mintha azt mondanád, hogy nincs hobbid.

2021. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy a gyakorikérdéseken szoktál tanácsokat osztogatni. :-)
2021. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs hobbim és azt szoktam mondani interjúkon, hogy kirándulás, bicajozás, olvasás.

Nem ellenőrizhető, hogy nem igaz és eddig mindenki szerint jól hangzik.

2021. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy, lényegtelen a munkahelyen hogy kinek mi a hobbija, mondd az igazat, ezek teljesen jók
2021. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
"Olvasás, tollaslabda."
2021. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14%
Mi az, hogy nincs hobbid? Mit csinálsz amikor nem dolgozol? Mónikasót meg valóvilágot nézel, vagy mi? Ne idegesítsél már fel.
2021. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

16.ember szerintem nyugodj le ha az felidegesít ha egy tök ismeretlennek nincs épp hobbija :D..

igen nincs képzeld el..

itthon vagyok amiket írtam azok szoktak lenni néha de nem mindig.

nem kötelező mindenkinek hobbit találni.

2021. jún. 6. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!