Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Illetlenség a munkáltatót...

Illetlenség a munkáltatót emiatt felhívni hétvégén? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok

Vasárnap voltam próbanapon egy bárban ahol koktélokat kellett készítenem. Minden pénteken van ott beosztás(elvileg este írják össze) és ezért azt mondta a főnök hogy mivel már meg van a következő heti beosztás, ezért nem kell mennem és majd várjam ki hogy pénteken írják újra össze. Nem tudom hogy illetlenség-e most a hétvégén felhívni a főnököt a beosztással kapcsolatban(a bár hétvégén is nyitva van és a főnök is ott dolgozik, szóval nem otthon zavarnám) vagy esetleg várjak hogy ő hívjon? Gondoltam rá hogy várok a hívásra mert ha beoszt egy napra akkor csak felveszi velem a kapcsolatot hogy pontosan mikor menjek de így meg olyan mintha nem akarnám a munkát. Mit tegyek szerintetek?

Előre is köszönöm szépen a választ!


2021. jún. 12. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán felhívhatod,mert a munkaidejében teszed
2021. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha munkaideje van felhívhatod. Egyébként ha beír valahová akkor szólnia kell hogy tudjál róla.
2021. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom kettes hogy szerintem szólnia kellene ha mennem kell dolgozni..

Viszont most nézem, hogy a testvére számát adta meg(szintén tulajdonos) ő viszont nem biztos hogy dolgozik a hétvégén és vele még nem is találkoztam, lehet azt sem tudja ki vagyok mert nem ő volt velem a próbanapon. Szóval nem tudom őt felhívjam-e..

2021. jún. 12. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj egy SMS-t hogy tudtok-e beszélni
2021. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbanapon voltál, majd a következő beosztás elkészítésekor nem hívtak --> fel sem vettek
2021. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

De azt ugye vágod, hogy 18 alatt koktélt se keverhetsz és ki se szolgálhatsz alkoholt?

Próbanap...?

Ez mindkettő illegális, tuti jó kis bejelentett meló lehet, ahol talán megkapnád a borravalót. Vagy nem...

Ne hívd fel, keress valami biztonságos és legális munkát.

2021. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!