Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Házi segítségnyújtás: Udvariat...

Házi segítségnyújtás: Udvariatlanság lenne felhívnom és érdeklődnöm? 19/l

Figyelt kérdés

Hétfőn fejeztem be az 50 órát volt gyakorlati helyemen. Reggel volt szó, hogy mivel mindenki szerint ügyes vagyok, elégedettek velem gondozók és gondozottak egyaránt. A főnök szerint TALÁN, bár nem jártas ilyen szerződésekben, dolgozhatnék néhány hetet, egy hónapot (ideiglenes szerződés volt talán a neve), kevesen is vannak (első napomon úgy fogadtak, hogy "Xy, téged isten küldött"). Ma hónap eleje, holnap péntek... és jó lenne tudnom, hogy akkor mire számíthatok. Heti 2 angolórám van, kedden és szerdán. Emiatt jó lenne tudni, hogy akkor mehetek vagy sem, mert ha igen, akkor hétvégére kell megint átrakni, hogy ne mosott xar legyek hétköznap.


Kérdésem az, hogy udvariatlanság lenne felhívnom, legalább a következő hetet várjam meg (hétvégén fix, hogy nem hív)?


2021. júl. 1. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel, nem udvariatlanság. Én ilyenkor némi felvezetés után rákérdezek. Valahogy így: "Elnézést hogy ezzel zavarom, tudom, hogy azt beszéltük meg, hogy ön keres, de nekem fontos lenne tudom, hogy mi lesz mert..."
2021. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!