Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Befejeztem egy kepzest szeretn...

Befejeztem egy kepzest szeretnek vele kicsit tapasztalatot gyujteni de ahol lakok nincs felvetel hiaba adom be az oneletrajzomat. Tapasztalatom sincs. De most gyari munkaba alljak be ha ezzel akarnek? Vagy koltozzek el masfele?

Figyelt kérdés
Az van am tervbe hogy elkoltoznek mashova de itt meg a gyári munkára is alig veszik fel az embert.
2021. júl. 21. 12:52
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
21/l meg nem dolgoztam sehol(diakmunkan se) de ami itt megy az nevetseges sehova semmi nemkell meg egy kikbe vagy pepcoba se vesznek fel. (Kereskedelembe meg minek menjek ha nemerdekel penz szempontjabol lenne csak jo) nemtudom ketsegbe vagyok esve. Vagy akkor tenyleg koltozzek el masfele?
2021. júl. 21. 12:54
 2/17 A kérdező kommentje:
Legkozelebbi szekhely 50kmre van de ott a lakasok dragabbak mint pl ami 100kmre van tolunk...
2021. júl. 21. 12:55
 3/17 A kérdező kommentje:
De amig nem koltoznek fel nemis hivnanak oda ami 100kmre van. Nemtudom segitsetek pls...
2021. júl. 21. 12:58
 4/17 A kérdező kommentje:
Anyukam dolgozott itt egy gyarban( azota atment masfele) de aztmondta nem menne megegyszer oda es h en se menjek oda eleg volt neki is. (Annyi h azbiztos tobb penzt keresett ott mint a mostani munkahelyen)
2021. júl. 21. 12:59
 5/17 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy semmiképpen se írd meg, hogy milyen képzésről beszélünk!!!
2021. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Irodai Titkár és Óvodai dajka
2021. júl. 21. 13:05
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Sok sikert titkárként ha egyszerű mondatokat sem vagy képes leírni ordas helyesírási hibák nélkül.


Mindkét szakma klasszikus "csináljunk úgy mintha tanítanánk / tanulnánk valamit legalább addig is telik az idő". Ezekkel - csak a papír alapján - gyakorlatilag lehetetlen elhelyezkedni.

2021. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek:)
2021. júl. 21. 13:20
 9/17 anonim ***** válasza:

Olyat kaptál, csak nem tetszett.


De írd meg konkértan mit szeretnél látni és akkor majd azt írom.

2021. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
írj akkor bármit.
2021. júl. 21. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!