Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nettó hétszáz forintos órabér...

Nettó hétszáz forintos órabér nagyon kevés?

Figyelt kérdés

Jelenleg nekem ennyi az órabérem, 24 vagy 36 órában dolgozom, ez elég változó. Van, hogy 280-300 órám is van a hónapban. Három szakmám van(Mind elég változó. Tudom sokak szerint ez azt tükrözi, hogy nem tudom eldönteni, hogy mit akarok kezdeni az életemmel, de ez nem igaz, csupán sok minden érdekel, és úgy voltam/vagyok vele, hogy ha van időm kitanulni, akkor miért ne?), jelenleg is tanulok estin, érettségim is van, és húsz éves vagyok. Tapasztalatom nem sok van, ezelőtt félévig dolgoztam egyszerűsítettben, meg voltam egy pár hetet egy gyárban termelésben. Termelésbe ennyi szakmával az életben nem tervezek visszamenni.

Mennyire kevés ezek mellett a hétszáz forintos órabér?

A kérdés teljesen komoly, tehát komoly válaszok is érdekelnek.


2021. szept. 6. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

24/36 orat dolgozol le egyben vagy szarul ertem???


Amugy nevetségesen kevés. Diakmunkan tobbet kapunk.

2021. szept. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szakmáid vannak.

Hol laksz.

Ilyeneket lekéne írni, mert ezek nélkül esélytelen megmondani.

2021. szept. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, egyben dolgozom 24 vagy 36 órát, annyit vagyok bent a munkahelyen, így jön össze a 280-300 óra a hónap végén.
2021. szept. 6. 23:02
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés.
2021. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Burkoló, és személy- és vagyonőr vagyok. Van még egy informatikai képzettségem is, de azzal nem lehet elhelyezkedni, mert nem sokat ér. Egyébként sem értek hozzá, és nem is dolgoznék benne.

Burkolóként beugrós vagyok a főàllàsom mellett. Idővel szeretném ha ez lenne a főàllàsom, de idén végeztem, és még egyelőre nem merek egyedül dolgozni, amint eljutok a kitűzött célig tudàsban ott hagyom a jelenlegi főàllàsom, és átmegyek az építőiparba.

Nem Pest megyében élek, hanem az ország észak-keleti részén, itt elég szegények az emberek, és nem nagyon van munka sem, maximum a sor vár minden embert. Csoda az is, hogy a jelenlegi céghez bejutottam.

2021. szept. 6. 23:08
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

az.

te is tudod.

2021. szept. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, bejelentve sem vagy.
2021. szept. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Koltozz Pestre itt 3 muszakba 8 oraba megvan a 300ezer
2021. szept. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

" 8 oraba megvan a 300ezer"


Persze. és mennyi is egy pesti albi + rezsi?


Na azt vond le és kapásból más lesz a leányzó fekvése

2021. szept. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A vagyonőri meló híresen szarul fizet és rengeteg órát kell menni. Ha van egy burkoló szakmád miért nem mész el egy szakihoz segédnek főállásban? Jobban is keresnél és a gyakorlatod is előbb meglenne.
2021. szept. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!