Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kezdő szoftver tesztmérnök...

Kezdő szoftver tesztmérnök mennyit keres bruttó?

Figyelt kérdés

2021. szept. 11. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
400 bruttó
2021. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pesten talán kicsit több, mondjuk 450 ezer bruttó. Vidéki nagyobb cégnél 350 körül van a kezdő, ami pár hónap múlva szokott feljebb menni.
2021. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Ha van minimum 1 év tesztelői (manuális is jó) tapasztalata, kb br 600
2021. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hű, ezért nem éri meg tanulni éveken át.
2021. szept. 12. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Fizetesek.hun lehet nézelődni annak, aki nem hiszi el
2021. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4: Nézőpont kérdése. Valaminek mindenképp érdemes tanulni, mert egy szimpla értességivel jó ha 200 bruttót megkeres az ember.
2021. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Senki sem mondta, hogy ingyen adják a pénzt. Más 2x ennyit tanul és feleennyit keres.


Nem akarom lenézni a tesztmérnököket sem a QA vonalat, de én azt tapasztaltam, hogy ez a szakmának a könnyebbik oldalához tartozik. Ahhoz képest, amilyen tudást igényel, elég jól megfizetik, mondjon bárki bármit. Fejlesztőnek lenni pl sokkal megterhelőbb és ahhoz képest nem keresünk annyival többet. Vagyis, inkább úgy mondom, hogy elég komoly dolgokat kell letenni az asztalra ahhoz, hogy elérd a milliós bért és elég nagy a nyomás azokban a munkakörökben. Ehhez képest a tesztelés, tesztautomatizálás, tesztmenedszment stb nekem sokkal békésebb volt. Mondjuk kevésbé is érdekelt.

2021. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!