Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Helyettesítés mindig? Milyen...

Helyettesítés mindig? Milyen formában kotelezhetnek?

Figyelt kérdés

Egy adott munkakörben szinte állandó helyettesitessel dolgozunk,volt olyan hogy fele létszámmal. A munkaköri leírás is tartalmazza.

A kérdésem az hogy ez törvényes e és meddig lehet bevállalni?

Mivel a nyolc órán belül végezzük,nem túlóra.

Tudom,irodai munka is lehet nagyon kimerítő,de ez fizikai munka.

Semmi ellentetelezes nem jár érte...( Esetleg szabi vagy csúszó stb)

Kötelesek vagyunk ezt így elfogadni? Lehetőleg korrekt és komoly választ várok!



2021. okt. 6. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha benne van a munkaköri leírásban akkor bármeddig.
2021. okt. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Ezt egyből gondoltam,de az volt a főbb kérdésem ( lehet,nem fogalmaztam egyértelműen) hogy ez ilyen formában törvényes?
2021. okt. 6. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen törvényes, de alapvetően nem értem miért ne lenne az? Van bármilyen mértéke az elvégzendő feladataidnak, tehát úgy vettek fel mondjuk hogy 100 ügyfél tartozik hozzád de ehhez képest meg a gyakorlatban a duplája ugyanannyi pénzért? Vagy úgy vettek fel, hogy napi 8 órában a munkáltató utasításai szerint dolgozol, és csak az idő volt meghatározva?
2021. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Úgy vették fel,hogy egy adott területen x ember dolgozik,ehhez képest folyamatosan helyettesíteni kell,mert mindig hiányzik vki és az ő területét is meg kell csinálni.

2021. okt. 26. 02:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!