Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy legolcsóbb lidlis tábla...

Egy legolcsóbb lidlis tábla csoki mint céges karácsonyi ajándék nem halál sóher dolog?

Figyelt kérdés

A cég ezt gondolta adni karácsonyra. fejenként egy tábla csoki.

Amúgy is olyan "remekek" a bérek (minimálbér) így ezzel az ajándékkal az alkalmazottak garantáltan megbecsülve érzik majd magukat.

Most megmutatta a cég mit is érnek neki az emberei. Egy tábla legolcsóbb csokit. Mennyi is 190 ft??


2021. dec. 6. 14:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%

Elég rég óta használom már az oldalt, hogy ismerjem ezeket a picsogógépeket.


Az életük összes bajáért mindig más a hibás, ők sosem felelősek semmiben.

Most épp a 190Ft-os csoki apropóján.

2021. dec. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%
Sosem értem az emberek hozzáállását, hogy csak te vagy a hibás vagy csak a világ, ez a valóság, kurvára számít mindkettő, simán megszopathatnak ha jó munkaerő vagy is. Az élet más területein az esetek többségében mindkettő számít. Ha megcsal az asszony/ ember, akkor feltétlen a megcsalt fél a hibás? Mert szerintem nem. Ha kidobnak az ember/ asszony, mert lehúzod anyagilag és nem is foglalkozol vele, akkor feltétlen ő a hibás mert kidob?
2021. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%

@15:15


Teljesen igazad van.


Viszont egy dologban szerintem te is egyet érthetsz velem.

A naphosszat értelmetlenül gyakorikérdéseken kérdés formájába megfogalmazott kesergések még senki életét nem lendítették előre.

2021. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%

Ahol ilyenek az alkalmazottak, mint a kérdező, ott semmit se kéne nekik adni.

Amit a jogszabály előír (a minimálbért), azt igen, de azon felül egy tábla csokit sem.

Akkor nem lehetne pampogni ezen.

2021. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%
"te is fogsz,ha nem védjük meg a sz&ros segged,ha csak ennyi a megbecsülés!" - Évek óta problémánk van egy alkoholista lakóval a társasházban, a zsaruk néha beviszik 1 éjszakára, de ennyi, ismerik név szerint, de nem tesznek többet, hogy nyugtunk legyen tőle, az ürge kiszámíthatatlan, ha így védtek, örüljetek annak a pár szaloncukornak is.
2021. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
51%
Ja hogy nekem ez csak most esett le hogy ezt rendőri minőségében írta ezt az emberke. Hát amit leírtál dettó. Ha segítség kell sosincsenek ott és teljesen inkompetensek. De bokorba pisilésért azért kell bírságolni. Én fel is oszlatnám az egész rendőrség nevű gittegyletet. Adjanak éles lőfegyvert, én majd ellátom a saját védelmem.
2021. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%
Van ahol semmit nem adnak.
2021. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, idén is ki kell fizetnetek a céges karácsonyi vacsorát? :-D
2021. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
87%
Vicc, te is tudod. Nekem a volt munkahelyem nem adott soha semmit karácsonyra. (nagy magyar állami cég.)
2021. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
93%
Mi két szaloncukrot kaptunk😭
2021. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!