Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a vélemény erről? Amikor...

Mi a vélemény erről? Amikor kevésbé megfizetett és megbecsült munkakörök dolgozóinak, jobb pozicíókbeli, csókosabb munkatársak apróbb ajándékokat adogatnak időről időre? Főleg így ünnepek környékén főleg férfiak.

Figyelt kérdés

Vannak munkák például ahol közismerten gyalázatosak az órabérek, a fizetett szabadság intézménye tabu törvénytől függetlenül, továbbá nem napi 8 óra a munkaidő egy kényelmes fotelban.


Aztán akkor jönnek az ilyen háromszor/ötször annyit keresek, meg jövő héttől két hét szabira mentem, vagy rosszabb esetben a te még mindíg itt vagy arcok, és akkor adogatják a csokit, almát, üditőket, megmaradt szendvicset a céges bulikból... stb...



Én már néha úgyérzem magam mint valami telephelyi őrkutya...



2021. dec. 11. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Te a zavaros kérdező vagy, vagy mindenki kedvenc vagyonőre?

A leírtakból sajnos nem egyértelmű :D

2021. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Te az admin vagy? :)

Vagy a minden kérdésre válaszolok 5 percen belül, leronthatatlanul teli zöldpontos?


Sajnos túl egyértelmű.

Hányan vagytok erre a melóra 15-en?


Csakmert a nemzetközi youtube / tiktok videókon nincs olyan nézettség óránként mint ahány válasz ezen a web 1.0-ás oldalon egy kérdésre érkezik egy óra alatt...


Biztos véletlen!

2021. dec. 11. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, én még ilyet nem tapasztaltam, de az ismeretségi körömből sem hallottam. Igazi proli munkahelyen dolgozhatsz.
2021. dec. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az istókát elkéstem a válasszal.

Most mi lesz?

Eddig azt hittem hogy munkatársaim szeretnek ezért kapok annyi mindent tőlük. Idáig széles mosollyal köszöntem meg hogy gondoltak rám.

E kérdés után óvatosabb leszek, hátha csak lenéznek vagy egyenesen rosszindulat vezérli őket.😂

2021. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mit kéne adjak a vezérigazgatónak amire nem mondana nemet ami rangjabeli?


Lehet veszek providentből kétszázezres MUM pezsgót, hátha...


Egyszer élünk!

2021. dec. 11. 15:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Látod! Megy ez Neked!
2021. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy ebben mi olyan rossz
2021. dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hogy tőlem semmit se fogadnának el, de ha én nem fogadok el mindent az meg már sértődésre adat okot.
2021. dec. 11. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!