Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szociális fóbiás vagyok,...

Verspatille kérdése:

Szociális fóbiás vagyok, létezik olyan online végezhető munka amihez nem kell különösebb képesítés/végzettség és ténylegesen lehet vele keresni valamit?

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Ha lenne akkor nagyon sokan azt csinálnák

A legtöbb homeoffice munkához érettségi vagy nyelvtudas kell

2022. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Vannak ilyenek, vállalkozóként saját termékeket árulnak webáruházban, ha meg olyan a termék, még csak postára sem kell menned.

Meglepődtem, mert van egy csaj, aki a saját, egyéni igények szerint megírt verseit árulja több ezer forintokért (és akkor még nem is készült belőle laminált vagy keretezett példány, csak megkapod e-mail-ben), és van rá kereslet az oldala alapján.

Ő élelmes és ügyes volt, fel tudott erre építeni valamit. Én meg hülye fejjel hobbiból írok verseket másoknak is :)

2022. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk pont a napokban volt több fórumon téma az influenszer, aki a saját szellentését árulta befőttes üvegben, és azt is megvették.
2022. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Élőben nagyon macerás dolgozni, ezt akarod megkönnyíteni?
2022. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Van, amihez elég egy érettségi.


Igen, az élő munka lehet macerás, pl. ha valaki falusi. Nekem a munkahelyemre 1 órát kellene utaznom, és nem is nagyon van közelebb sajnos. :/ Így áldom az eget, hogy van home office. Irodai munka, tökéletesen megoldható itthonról, egyébként mindent látnak, amit a gépen (távoli asztalon) csinálok. Szóval nem is tudnék olyan okot mondani, amiért indokolt lenne az utazgatás.

2022. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!