Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Idegenvezetői munka?

Idegenvezetői munka?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy működik, szívesen kipróbálnám, mert nem igazán van lehetesőgem utazni. :( Van másik munkám, így csak másodállásban jöhetne szóba. Tudom, álmodik a nyomor, de hátha.

2022. jan. 23. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Helyben oké, de utazgatni hogy fogsz másodállásban?
2022. jan. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Milyen nyelveket beszelsz? Van e lehetőseged tanfolyamot végezni?


Masodállasban szinte kizart h külföldre tudj menni ezaltal...

2022. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, beszélem azt a nyelvet, ahová szeretnék menni, és egész jó nyelvérzékem is van. De sajnos látom, hogy ez nem összeegyeztethető. Egyébként anyukám fodrászüzletében dolgozok, ezért is ragaszkodok ehhez, de függően attól, mennyi szabad idő kéne, reméltem, hogy mégis belefér.
2022. jan. 23. 11:59
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem vesznek fel komoly helyre így....
2022. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Hova szeretnel menni?


Egy idegenvezetőnel alap h angolul beszeljen es meg 2 másik nyelv, esetleg ritka nyelv.

2022. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor mindegy. :(


Dél-Amerikába szerettem volna eljutni, nagy álmom volt mindig is, akkor marad a jó öreg gyűjtögetés.

2022. jan. 23. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell róla lemondani, végezd el a képzést, tanulj és dolgozz, aztán majd alakul. Nem vagyok szakmabeli, de több idegenvezető ismerősöm is van és egyikük munkája sem abból áll, hogy ide-oda utazgatnak meg 20 nyelven beszélnek stb., mind egy adott területre és kultúrára fókuszáltan dolgozik, a legtöbben a lakhelyüknek megfelelően.
2022. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!