Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudom feldolgozni,hogy...

Nem tudom feldolgozni,hogy kirúgtak?

Figyelt kérdés

Ti hogy éltétek meg eddig,ha ilyen történt veletek?

Milyen volt a szitu?


2022. jan. 28. 20:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
1.5 hónapja voltam a cégnél, tehát próbaidő alatt és egyik nap bent voltam dolgoztam. Aztán kimentem szünetre és akkor láttam, hogy jött email, hogy azonnal próbaidő alatt kirugtak. Nagyon rossz volt, már kezdtem jól érezni magam ott, kicsit depis lettem utána.
2022. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem 22 év után küldtek el 2018-ban. Akkor megviselt. Most már nem bánom, hogy anno elküldtek, annyira mérgező volt ott a légkör. Nagyon nehéz olyan főnökkel dolgozni, aki irigy az emberre azért, mert magasabb a szakmai tudása. Ennek lettünk áldozatai páran, akik huszonéve ott dolgoztunk.

Nagyon rosszul esett, én ráadásul ügyfélkapun keresztül kaptam meg a felmentési papíromat, mert éppen szabin voltam, előtte 1 hétig kórházban feküdtem (az is szabi alatt történt). Mikor hazaengedtek, este hívott a kolléganőm, és újságolta, hogy ha megyek hétfőn, már nem leszünk kollégák, mert kirúgták (ő még régebben dolgozott ott és 8 hónapja lett volna a nyugdíjig). El voltam képedve, aztán megkaptam az üzenetet, hogy doksim érkezett az ügyfélkapura. A közvetlen főnökünk azon a bizonyos hétfői napon, amikor mentünk leszámolni, nem jött be dolgozni. Ennyi gerinc nem volt benne, hogy a szemünkbe nézzen. Az eggyel nagyobb főnök ott volt, neki mondjuk jól meg is mondtam a magamét.

Mára lenyugodtam, bár nehezen találtam újra rendes munkát, de tavaly júniusban sikerült végre. Itt most jó.

2022. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Most kinyirom magam xd
2022. jan. 28. 21:07
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem az előző munkahelyemről végül is nem rúgtak ki, csak behivatott az ügyvezető és megkérdezte, hogy látok-e esélyt arra, hogy gyorsabban, hatékonyabban fogom végezni a munkát, mint idáig, mert ha nincs, akkor inkább ne húzzuk egymás idejét (másfél hónapja voltam ott, próbaidős voltam). Mivel nem voltam biztos magamban, így inkább elkezdtem új állást keresni, és 1 hét múlva már a mostani munkahelyemen kezdtem. Viszont azóta van bennem egy görcs, hogy mi van, ha egyszercsak itt is közlik, hogy nem vagyok elég jó (itt épp most járt le a próbaidőm).
2022. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hanyadik munkahelyed volt, kérdező? Miért nem tudod feldolgozni? Félsz, hogy újra megtörténik?
2022. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég szar munkahelyeim voltak csak szinte, legtöbbször örültem hogy kirúgtak....egyetlen egy kivételel (ott én mondtam fel) de a mai napig bánom.
2022. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, sokan konkrétan a gyász fázisait élik át ilyenkor.


Persze nem mindegy, hogy mikor lesz új melód. Menő diplomával 2 nap, vagy 6 hónap, valami fossal.

Vagy van-e hiteled?

2022. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7. Első mondatodnál kicsit rosszabb,de eltaláltad.


Egyébként hanyadik munkahelyed volt, kérdező? Miért nem tudod feldolgozni? Félsz, hogy újra megtörténik?

Bejelentettből nagyon "kevesedik".

Nincs érettségim,csak szakmám. 20 éves pályakezdő vagyok.

Sose szeretett a kutya se.

Dolgozni tudok,nincs baj a korán keléssel sem,csak egyszerűen...

Mintha nem illenék be a sorba.

Mert nem tudom feldolgozni bmeg.

Jó volt a légkör,mármint mondhatni hogy most legyen pl 100 ember,ebből 20 szeretett.

Befogadott,segített,szépen beszélt velem,ha balfaxkodtam is éppen,sose volt velem arrogáns,mutatta mit hogyan...

Szó szerint.

A többivel se voltam rosszba,csak velük szikraszerűen nem sikerült egyből,mint a 20-al.

Hát...nem félek csak...

Ez lehet tabu itt az oldalon,de írtam már ki kérdést(ezt nem szabad írni elvileg)hogy hogy viselkedjek újként.

Ott görcsöltem.

És nem akartam volna elrontani,mert jó helyem volt.

Nem kellett megszakadni,nem volt minden nehéz.

Persze jó,ezt így nem lehet így kijelenteni,de azért na.

Kezdőként ne rakj már oda a legbonyolultabb feladathoz,mert kifüstölök.

Érted.

Megtanulom én,oké,csak hogy megtanulsz valamit,vagy már rutinszerű,az más.

Nem lehet egyből mindent megjegyezni.

Egyébként megcsináltam mindent,ami addig elhangzott.

Tehát nem kérdeztem meg 2x a dolgokat.

Ameddig meg lett jelölve a dolog,addig el is mentem.

Nem kell bonyolult legyen valami.

521412512142138122168471263897123712984712984 jegyezd meg ezt a számsort.

Bonyolult?Nem,csak számokról van szó.

Na.

Nem tudom hogy fejezzem ki magam.

Amire megkérnek,azt megcsinálom. Ilyen egyszerű.

Én amire rájöttem,hogy amitől félni érdemes,az nem a munka.

Egyébként gyorsan tanulok,sose volt ilyennel baj.

Hogy kinek nem tetszel,na attól kell félni.

Nem tudom,hogy hogyan érdemes viselkedni.

Van saját identitásom,meg minden,de valami szerepet meg kell játszani.

Nem félek én már semmitől,csak meg akarok halni.

2022. jan. 28. 22:19
 9/20 A kérdező kommentje:

Szívesen maradtam volna,akikkel jó volt dolgozni.

Semmi stressz,elrontok valamit véletlen semmi baj,megmutatják hogy korrigáljam,és kész.

Más meg : Na megint ez az idi0ta,nem hiszem el...

Az a pár ember szó szerint 100x jobbá tette a napokat.

100x szívesebben jártam be csak miattuk,attól függetlenül hogy a meló ugyanaz volt.

2022. jan. 28. 22:20
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Jól jártál itt hazánkba az a szokás adig szivatnak amig felnem mondasz mert a végkielégitéste se telik az itteni cégeknek.
2022. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!