Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak én lepődtem meg, hogy...

Csak én lepődtem meg, hogy ennyi mindenz kapunk egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

Pár hónapja új helyen vagyok, és itt heti 2x gyümölcsnap van, hoznak egy láda gyümit, kb minden napra jut belőle bőven.

Rendszeresen rendelnek tejet, kék, piros,laktózmentes, kókusz, mandula.

Müzli, granola, Lamborghini kávé, méz, cukor, só, édesítő, kakaópor, teák, citromlé, teasütemények, Gullón kekszek, savanyúságok, ketchup, mustár, majonéz, ásványvíz, colak, üdítők hasonlók korlátlan mennyiségben.

Én ezen teljesen meglepődtem, volt már 3 munkahelyem, de ilyen sehol nem volt. Ez csak nekem ilyen új? Mert furán néztek rám, hogy ezen meglepődtem.


2022. febr. 4. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
gyere hozzánk nálunk semmit se kapsz, ellenben ha wc után ki akarod törölni hozzál papírt mert itt az (sincs) meg hozzál szappant ha kezet akarsz mosni mert az (sincs)
2022. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom valami 2 diplomás hely ez..mert ez tényleg ritka, még a levegőt sem adnák ingyért ha lehetne rá díjat szabni.
2022. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Én is meglepődnék. Még csak nem is hallottam ilyenről.😃
2022. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
blackrock , vanguard és hasonló csodáknál ez megszokott . de igazából mocskos féreg vállalatok ezek
2022. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
és fizetést is adnak mellé rendesen? Mert ha nem, akkor dugják fel maguknak a tejüket.
2022. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#4 az mi? Ez egy logisztikai cég, nem ismerem amiket írtal. A környéken van vagy 20 logisztikai cég, azt mondták szinte mindnél hasonlóan van, sok ismerős/barát van ugye a cégek közt.


Hát nem tudom, mennyire jó, én 28 éves vagyok, bruttó 550 az alapfizum, túlórával együtt bruttó 650-700 körül jön ki, vannak szombat délelőtti napok gyakran, amiket prémiumként fizetnek, bruttó 50.000 per nap "áron". Nekem diplomám van de csak 1, nem 2, angol folyékony kellett, elég sok mindent csinálok a cégnek.

2022. febr. 4. 21:30
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Ritka. Tesóm multinál dolgozik, ott is kap az iroda ezt-azt (kávé, tea, kekszfélék, időnként gyümölcs), de azért nem 30-40 féle dolgot.

Nálunk az iskolában, igaz, nem ehető, de a járvány óta már van kéztörlő és szappan... Illetve egyszer kaptunk a fenntartótól karácsony előtt két doboz szaloncukrot- mármint az egész tantestület kapott ennyit, jutott is volna vagy két darab belőle fejenként...

2022. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Az Ericssonnál az ebédlőben ingyen volt a gyümölcs, saláta, zöldségek...
2022. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az Ericsson házra gondolsz a Tudósok körútjan?
2022. febr. 4. 21:33
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

A régi házukra, igen.


Nem tudom, az újban mi van most...

Mi az mta ttk-ból jártunk át oda kajalni.

2022. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!