Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy mèsz be dolgozni minden...

Hogy mèsz be dolgozni minden nap a munkahelyedre? Milyen lelki àllapotban?

Figyelt kérdés

Nyugodt vagy, majd elalszol? Feszült vagy, esetleg gyomorideg?


Ha utóbbi akkor mièrt?


2022. febr. 10. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen jó hangulatban megyek be, mivel szeretem a munkám, nagyon kevés stressz ér.
2022. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg merem kockáztatni, hogy a legtöbb ember némi gyomorideggel megy be, eleve a 90% nem abban dolgozik, amit igazán szeret. De azért ismerek olyanokat is, akik jól elvannak. Személy szerint én is a gyomorgörcsösök táborát erősítem, de muszáj lenyelni a békát addig, amíg meg nem találja az ember az anyagi függetlenséghez vezető lehetőséget. :/
2022. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
jó kedvem szokott lenni, jó a társaság bent, ha meg egyedül vagyok, akkor is jó a kedvem
2022. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kerékpárral járok így a f.szom kivan mire beérek.

Szélén leparkolt kocsik mellett menve rámnyitják az ajtókat.

Amikor meg nem a legszélén megyek mindenki k.rva anyázik vagy bevág elém büntetőfékezni esetleg kipattan beverni az arcom.

2022. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig könyvet olvasok utazás közben, szóval attól függ milyen hangulata van a könyvnek. :D
2022. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok igazán álmos, mire beérek. Korán kelés után az első ébresztőtől számítva 1-2 órán át vagyok extrém álmos és enyhén rosszul is, de utána elmúlik cserében.


Viszont kedvetlen.

Sok az ember a tömegközlekedésen, sok az ember az irodában, szívem szerint ellennék még a gondolataimban és a hobbijaimmal, kezdődik a napi mókuskerék, 8,5 órát ott kell lenni, az emberekkel jópofizni kell és amúgy is túl sok van belőlük körülöttem.

Sokszor nehezen indul bent a nap.

2022. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig egy kicsit stresszesen. Bár maga a munka körülmények elég borzasztóak, elég kényelmes munkakörben dolgozok. A kollégák is elég kellemetlen figurák, a legnagyobb százalékban olyan emberek, akikkel magán életben nem szívesen ülnék le egy asztalhoz. Mindenki minimum 20 évvel idősebb tőlem, és egy kicsit összetettebb mondattal már nehezebben birkóznak meg. Elején szórakoztató volt, de hosszú távon elszomorító. Viszont egyáltalán nem keresek rosszul.
2022. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fáradtan, kicsit depressziósan. Néha idegesen. Szóval nem a legjobb állapotokban, de nem olyan vészes. Volt már sokkal rosszabb is, szóval elvagyok, csak az az egy baj van, hogy rettentően unom. Értelmetlen. Csak a pénz és ennyi.
2022. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyre feszültebben, mert rámlőcsölltek egy nőt, akinek mindent lehet, és igencsak átb*a a főnököt is, hogy neki mennyi életfeladata van, csak hogy mindenféle mondvacsinált engedményt kapjon.
2022. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ah, nekem is megvan a "kedves" kolléganő. Ma már úgy felbászott hogy visszakaffogtam neki. Imádok itt dolgozni, ha ez a szlovák szutyok nincs itt rohadt jó a hangulat (multikulti, van német, svájci, lengyel, magyar meg ez a tót), de ez mindig csinálja a feszkót. Emiatt már alvásproblémáim is vannak, sajnos túl beszari vagyok és önbizalmam sincs elég hogy elküldjem a kurf4 anyjába. Holnap helyettesítek, esküszöm örülök, pedig nagyon stresszes a hely.
2022. febr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!