Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Teljes munkaidős munka mellett...

Teljes munkaidős munka mellett még részmunkaidőben is dolgozni? Nagyon megterhelő? Vélemények?

Figyelt kérdés
Jelenleg 37 órában dolgozom. A munkaidőm 8:00-16:30 (a fél órás ebédszünetet le kell dolgozni), pénteken viszont csak 8:00-13:00 a munkaidő. Irodai munkát végzek. Ugyanennél a cégnél lenne lehetőségem szombati munkára 8:00-16:30, de nem az irodában, hanem a raktárunkban. De engem nem zavar, hogy fizikai munka (nem megterhelő egyébként, maximum 3 kilós csomagok), legalább mozgok egy kicsit, úgyis a hét többi napján ülő munkát végzek. Dolgoztam már szombaton korábban, hirdetőújságokat hordtam, de azt csak 2 órában, ez meg most 8 óra lenne. Még fiatal vagyok, otthon lakom, és lakásra gyűjtök. Lenne időm elvállalni, de nem tudom, hogy mennyire lennék így túlterhelve, lestresszelve. Mi a véleményetek?

2022. márc. 14. 09:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18%

10


Az is csak 8 és fél óra. :D Hétvégén baromi kevés.

Én például nagy alvásigényű vagyok és különösen a korán kelés készít ki.


Mindegy, próbáld ki.

Pláne amiatt, hogy hétköznap cserében nem vagy bent 42,5-45 órát.

2022. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam olyan sokat aludni hétvégén, 7-8 órát, de nekem ez teljesen elég is.
2022. márc. 15. 18:15
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

12


Biztosan elég? Hosszú távon is? Tényleg kipihent a szervezeted?

Nekem a mindennapos 9 óra az ideális. Mivel ez nincs meg, hétvégén ha 10 óra alvásnál kevesebbel ébredek, annak oka van (zajongó szomszéd, világos stb).

2022. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mindig is ennyit aludtam, és elég. Ha kevesebbet alszom, pl. 5-6 órát, akkor már azért érzem, hogy egy kicsit fáradtabb vagyok, de 7-8 órával én tényleg teljesen jól elvagyok. Sőt én nem is szeretek ennél többet aludni, mert akkor még nehezebb felkelni, és valahogy utána fáradtabbnak érzem magamat egész nap.
2022. márc. 15. 18:23
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
En 6 oranal ritkan alszok tobbet. Magamtol felebredek es mehet minden. Pedig 12 orazok meg edzek is
2022. márc. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!