Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkezett már valaki a...

Jelentkezett már valaki a vasútra (MÁV) át új munkahelyért és szerencsével járt? Akár protekcióval, akár anélkül.

Figyelt kérdés
Énhozzám közel a vasút áll és a mostani munkámat hagynám ott érte, még akkor is, hogy kevesebb fizetést kapnék ott. Nem érzem jól magam, sok idő telt el, ki vagyok égve és váltani szeretnék. Igazából még azt sem bánnám, ha egy-két hónapig a két munkahely között otthon lennék magamnak és a takarékból venném a mindennapi kenyerem.

2022. ápr. 21. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam interjún ott, mondták, hogy 1 héten belül hívnak. Aztán már 2,5 éve hozzám se szólnak :D
2022. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít szerencsének?

Ha felvesznek?

2022. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen munkakörbe jelentkezel és hova.

Énnekem 20 év elég volt a vasútból....

2022. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én nekem csak a jegykezelőn kívüli munkakör. Mondjuk tolatós, váltókezelő, tanfolyam után esetleg forgalmista.

(Kettes kérdésre igen, ha felvesznek.)

2022. ápr. 21. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A tolatós alatt a sárga zászlóval inregetőst értjük?
2022. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
(5) Igen.
2022. ápr. 21. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Nekem volt szerencsem a vasutnal dolgozni, bo 10 evvel ezelott. Kb 4 evig birtam, penztarban.

Le volt rohadva az egesz, 50-es evekbeli nyomtatvanyokkal dolgoztunk. Az osszes utasitas, parancskonyv olyan jogasznyelven van megfogalmazva, veletlenul sem egyertelmu. Ha barmi tortenik, te vagy a hibas.

A tarsasag nagyon jo volt, sokat hulyeskedtunk, de a korulmenyek elkeseritoek voltak.

Amugy a vasut minden munkakorbe beiskolaz, arra is kapsz fizut.

Ha nem csinalsz nagy zurt, akkor orok elet meg egy nap, sosincs eleg ember.

2022. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!