Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi volt a legtöbb év amit...

Mennyi volt a legtöbb év amit munkanélküliként töltöttél?

Figyelt kérdés

Most kifejezetten évekre kérdezek, nem hónapokra.

Hogy bírtad ezt az időszakot? Utána amikor találtál, mennyi ideig voltál munkaviszonyban?

Kérlek írd le korodat és nemedet is, köszönöm.



2022. ápr. 24. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Hát meglepő lesz de szerintem vagy 4 éve nem dolgoztam már, leginkább egészségügyi probléma miatt (depressziós voltam, majdnem öngyilkos stb)...most tervezem hogy újra elkezdek.


De őszintén én bevallom hogy tróger vagyok, egyáltalán nem hiányzik az a sok szar, meg a hülye emberek, nagyon jól el voltam én itthon is, nem unatkoztam amikor már jobban lettem mondjuk 2 éve...tehát azért nem mentem mert nem is akartam, nem is volt szükséges.


Most is csak azért mennék/megyek majd, hogy legyen plusz pénzem elköltözni, új kocsira stb.


29f

2022. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 franciasrac ***** válasza:
15%

16/F

Eddig hát 16 év, soha nem dolgoztam, nem tudom, hogy számít-e, de ha idén diákokat keresnek pl. szőlőt aratni, a vidámpark fogadásában üdvözölni a vásárlókat, gyerekeknek segíteni a házifeladatukban meg ilyenek, tudom, hogy egyszerűen vesznek fel (ha valamely sürgős munkát keresel)

2022. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

5 hónapja nem dolgozok, igazából nagyon bírnám ezt az életet, ha lenne egy passzív 3-400ezres bevételem.


Így a megtakarításaimat égetem fel, de 7 év kemény meló után nagyon jól esett ez a pár hónap semmittevés.


Megértem azokat a nyugati embereket, akik 40-50 éves korukra eladnak mindenüket, és elköltöznek ázsiába :D

2022. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Fél év

4-5 évente tartok fél év szünetet mert kezdek megzakkanni a sok nyomoréktól

2022. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
9 éve tart, azon kívül, hogy nincs pénzem teljesen jól elvagyok
2022. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából szerintem kell is egy 5 hónap szünet ilyen 10év meló után.


Aki lenyom 40-50 évet évi 1 hét nyaralással az elég kemény ember lehet.

2022. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
25 év, 25/F
2022. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 hét.
2022. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!