Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álláskeresésnél a felvételi...

Álláskeresésnél a felvételi melyik fázisában ajánlott jelezni,hogy május végén lesz egy műtétem,ami miatt kb.egy hetet hiányoznék?

Figyelt kérdés

2022. máj. 5. 05:49
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Lesz kérdés, hogy mikor tudna kezdeni. Akkor mondanám.
2022. máj. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nálam volt telefonos interjú, ott nem mondtam. A második körön behívtak, ott én magam hoztam fel egy kérdés kapcsán, mert ott külön már nem kérdezték, hogy mikor tudok kezdeni. A legvégén szóltam, mikor az egyéb dolgokról beszéltünk már.
2022. máj. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha az interjú egy körös?
2022. máj. 5. 07:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak azért nem kiválasztani, mert jelzel előre egy ilyen dolgot. Szerintem sokkal rosszabb, ha elkezdesz dolgozni és egy hét után közlöd, hogy következő héten nem jössz, mintha előre jelzed és úgy kezdenek Veled dolgozni
2022. máj. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy körös az interjú, akkor ott helyben. A végén megkérdezik, hogy vannak-e kérdéseid, erre amúgy is érdemes készülni 1-2 tájékozott kérdéssel, de ha mindenre válaszoltak, akkor itt kérdezném meg a helyedben, hogy ez mennyire probléma.

Nekem nem műtétem, hanem esküvőm + nászutam volt a próbaidő alatt, nyilván tudtam előre, ezt ezen a ponton említettem, hogy ez van, most szóljanak, ha gond.

Felvettek, 6 éve ott dolgozom. Nem volt gond :)

2022. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amikor megkérdezik, hogy mikor tudsz kezdeni. Megmondod, hogy május végén műtenek, mondjuk június végén már fixen tudsz dolgozni.


Szerintem így korrektebb, mint a próbaidőbe bezsúfolni

2022. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!