Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahely váltás?

Munkahely váltás?

Figyelt kérdés

Üdv!


Már 4,5 éve vagyok kereskedelemben leginkább értékesítésben dolgozom de reklamációval is kellett foglalkoznom élesben.

Rengeteget kellett emellett erőszakosan értékesítenem és pakolnom nagy termékeket. Egyik munkahelyemen 2 évig le sem lehetett ülni mert nem volt szék.

Viszont mostani helyemen a főnök is egy kiégett bunkó lusta állat....

A munkatársaim az otthoni problémáikat behozzák és birhatatlank a másik fele lusta és dolgozni kell helyettük is... Aztán megszólnak a nemem miatt. NEm vagyok femináci de pls sose voltak munkatársnőim le tudom őket kezelni de én nem hisztizek nekik (az maradjon a tinikre)meg lófene csinálom am unkám de elfáradok....

Viszont ha reklamálnak vagy panaszuk van előttem csapkodják az asztalt üvöltöznek velem esetleg ocsmányul beszélnek én le tudtam kezelni. Hideg hangnemben és hideg magatartással mert éleben történtek velem ezek a dolgok.

Váltani akarok ügyfélszolgálati munkába telefonról emailről. Úgy érzem ez menne, nem előttem csapkodnának az emberek telefonon üvöltenek max v anyáznak amit már megszoktam ennyi év alatt élesben. Le is köptek már....

Tegyük hozzá hogy alacsony 50kg-os nő vagyok szóval legtöbbször férfiak voltak agresszívak mind fizikálisan mind hangnemben. Nők is külön állattfajok ebben :'D

De sose viselt meg amig ott volt higgadtan kezeltem felhivtam a figelmét udvarisan hogy én sem engedem meg velük szemben a felvett hangnemüket amit irányomba folytatnak :D

Végre nem 20:00-ra érnék haza mindennap.... Lenne időm edzeni háztatást vezetni valamilyen szinten jobb ha 6 órám van ezekre mintha 4 lenne v 3 alvásig.

Nem tudom mekkora váltás lenne aktiv értékesítőből telefonos ügyfészolgálatra menni. Későbbiekben akár Home office is lehetne

Nem kéne cipekednem (monitorok, nagyobb gépek, nagy dobozok) nem kéne tukmálnom dolgokat.

De megmaradna a problmamegoldási munkakör de már nem fizikailag előttem üvöltöznének.

Valki váltott má ekkorát? Hogy viselte?

Lehet szétszórtan írtam amiért elnézést kérek de iszonyatosan ki van hajtva a belem....

25/N



2022. jún. 2. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Franc se dolgozna ilyen retek helyen.

Ennél még a gyári, droid meló is jobb.

Vagy legyél vagyonőr Budapesten.

Havi 10 nap, nettó 300 megvan. Igaz, 24 órás, de vannak alvós helyek, mert csak a taták mennek már ilyen helyekre.

2022. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem az a legfontosabb hogy legyen időm ne csak dolgozzak hazamenjek meghaljak az ágyban.

Párkapcsolatban élek szeretnénk gyereket.

De ez a 8-kb 19:00-ig meló engem kiölt... Úgy h nincs fizetett túlóra és mindennap dolgozok 40 perce pluszban ingyen -_-

Mindennap nyolcra hazaérni éjfélkor már dögleni mert nem tudok felkelni :'D

Emellett semire nincs idő egészségesen. Edzeni évek óta nem bírtam elmenni

Mert valjuk meg 20:15-0:00-ig nem tudom hova kéne belesüllyeszteni egy komolyabb testmozgást a egész napi cipekedés után....

Ennél az ügyfélszolgálatos dolognál jobb a beosztás kb 10.000-el bukok fizuban. És nicns túlóra nincs hétvége nincs ünnepnapi meló nincs 12 órás meghalás

A vásárlók akik eddig panaszkodtak előttem erőszakosodtak üvöltöttek elviselhetőbbek lesznek telefonon :D ha minden remegés idegeskedés nélkül kibírtam h leköptek v anyáztak szerintem ez már tök nyolc a időért cserébe

2022. jún. 2. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!