Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon durván és igazságtalanu...

Nagyon durván és igazságtalanul bántak velem egy munkahelyen. Ti bosszút állnátok azzal, hogy minden sötét ügyeiket kiteregetnétek a megfelelő hatóságoknak?

Figyelt kérdés
Persze névtelenül. Nagyon megérdemelnék, mert rengeteg bűzös ügyük van.

2022. júl. 11. 21:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem pazarolnám erre az időm, de felmondanék.
2022. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Névtelen feljelentésre nem fog ugrani a hatóság.... Amúgy meg honnan tudod, hogy azok a sötét ügyek hogyan vannak lepapírozva.... Ha dokumentálva rendben van, akkor semmi sem fog történni.

de a főnök esetleg tudni fogja, hogy te voltál a feljelentő, és utánad nyúl esetleg..... Hogy más helyre ne vegyenek fel dolgozni...

2022. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ha utánam nyúl, akkor még durvábbat kap. Rengeteg bizonyítékom van, amivel a földbe döngölhetem.
2022. júl. 11. 21:15
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Jah halottam már ilyet, 5 éve munkanélküli a fazon. :D
2022. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
3: ha ennyire profi bizonyítékaid vannak, akkor miért itt érdeklődsz...???
2022. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ez teljesen valódi dolog. Szóval továbbra is az a kérdésem, hogy megtennétek?
2022. júl. 11. 21:20
 7/22 A kérdező kommentje:
Csak maga a tény érdekel, hogy megtennétek -e? Mert én nem szeretek senkinek sem ártani. De ez egy kaptam rosszat- adok rosszat szitu lenne. Alapból viszont soha nem ártanék senkinek.
2022. júl. 11. 21:22
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

6: csak saját magadat hergeled vele....


Az ilyen dolgokat egyszer s mindenkorra el kell engedni....

2022. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Ahelyett, hogy tovább lépnél és elfelejtenéd, hosszú évekre az életed részévé tennéd. Hát te tudod.. :D
2022. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen, az élet úgyis pontosan ugyanolyan durván fog velük bánni, ahogy ők tették alaptalanul. Majd rájuk is rászállnak egyoldalúan, egyoldalúan összefognak és erőszakot alkalmaznak. Persze, az élet majd megadja...
2022. júl. 11. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!