Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a motivációs levélről? Relevánsak, amiket leírtam? Mivel egészíthetném még ki?

Figyelt kérdés

Könyvbeszerzői álláshoz írtam, egy könyvkiadóhoz. Nem tudom, kinek küldöm a levelet, ezért írtam, hogy Tisztelt Címzett! Ez elfogadható így? Köszönöm előre is a válaszokat!


Címzett

...

Feladó:

...


Dátum: 2022. 07. 14.


Tisztelt Címzett!

Ezúton szeretnék jelentkezni az Önök által meghirdetett könyvbeszerzői pozícióra a ... csapatába.

Úgy gondolom, a Bölcsészettudományi Kar magyar–angol szakán megszerzett tudásomat a kiadónál tudnám értékesíteni, hiszen tanulmányaim során az irodalmár szakma elméletéről és gyakorlatáról is szereztem tudást, a könyvkiadás alapjait is érintve.

Azért szeretnék erre a pozícióra jelentkezni, mert a könyvek már gyerekkorom óta végigkísérték a mindennapjaimat, és mindig is vonzott, hogy a hivatásom részét képezze a szépirodalom. Az Önök által meghirdetett állásban lehetőséget látok arra, hogy azzal foglalkozzak, ami leginkább megfelel az érdeklődési körömnek. A könyvbeszerzői pozíció azért is érdekel, mert a betöltése által bepillantást nyerhetek egy kiadó belső működésébe, annak hasznos tagja lehetek. Azért is szeretnék a ... Kiadónál dolgozni, mert a kiadó könyveinek tematikáját is magamhoz közelinek érzem.


Várva válaszukat, tisztelettel,

...



2022. júl. 14. 11:51
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ügyesen megoldottad, remélem felvettek azóta.
2022. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!