Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni portás és...

Mit lehet kezdeni portás és éjjeli őrként ha nem olyan a hely?

Figyelt kérdés

Alapból 2en vagyunk de a kollégám szó szerint semmit nem beszél hiába próbálkozom így 12órát vagyunk egy légtérben. Ő 12órában éjjelre jön,én 24ben vagyok.


Aludni nem lehet mert egy kis helyiségben vagyunk. Csak egy gurulós szék van ami kicsit dönthető. Tv nincs, marad a mobil de azt se lehet nyomkodni állandóan. Az irodába villanyt nem lehet kapcsolni mert zavarja őt, meg rossz kilàtni így olvasás tanulás stb kizárva..


2022. júl. 26. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

Konyvet olvasni nem tudsz?


Vagy vallalni telefonos hazakiserest. Felhiv az illeto es beszelgettek es vigyazol ra.


Kutyat nem vihetsz? Kimesz es jutfalattal tanitod: labnalkovetes,ul,behivas stb.


Akar kutyarais vigyazhatnal penzert.


Tanulj meg mukormot kesziteni noknek es odahivhatsz noket es megcsinalod a kormuket. 1 manukur 3-4 ora. Szepen elslisszan az ido. Pedikur is mehet.

2022. júl. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Munkahelyet váltani.

Miért érdeke a munkáltatónak ilyen hulladék életkörülmény a dolgozóinak?

2022. júl. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Van számítógép ott lehet videót nézni de nekem a sötétben bántja a szemem a kijelzo fénye.

De kb ennyi amit lehet csinálni..

2022. júl. 26. 06:59
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Miért 24 órázik bárki is? Ezt sose értettem.

A munkaidő az 6-8-12 óra, nem 24.

Párszor csináltam én is, azóta ha egy hirdetésben meglátom a 24-es számot, már lapozok is.


De, hogy a kérdésre is válaszoljak:

Semmit, unatkozni. Erről szól a portás munka.

2022. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanebben voltam. Az őrtàrsam egy igazi fa szfej volt, nem lehetett vele beszélgetni, csak ő beszélhetett és csak a fa szsàg fojt a száján, nagyon idegesített egy idő után a jelenléte is. A hely sötét volt, tv nem volt, csak egy rádió(utálom a rádiót, mindig kinyomtam), meg volt pár PC, de azokon szinte minden le volt tiltva. Amiket csináltam: Aludtam az öltözőben, fetrengtem a székben az őrhelyen, sorozatot néztem pendrive-ról, youtubeon hallgattam zenét (az bejött), gyk-ztam(kivételesen az is bejött), játszottam a telefonon, meg amíg láttam napközben tankönyvet olvastam.
2022. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és én is 24-eztem, szerintem a 24/48-tól jobb beosztás a világon nincs! Én imádtam.
2022. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó a 24/48 bár én egyedül vagyok, tvt nézek laptoprol, telefonozok, sorizok, lefoglalom magam, éjjel még egy picit pihenni is tudok, bár nem folyamatosan így nem annyira pihentető, de tökéletes, szeretem :)
2022. aug. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó megirnad az órabéred?
2022. aug. 29. 02:42
 9/10 anonim ***** válasza:
1050 nettó, 260 bruttóban bejelentve, havi 2 szabi fizetve, bérlet fizetve. kb 280 ezer havonta.
2022. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9es érdekesen keresel akkor..
2022. aug. 29. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!