Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ahol sok nő dolgozik egy...

Ahol sok nő dolgozik egy helyen, miért alakul ki fúrás, szurkálódás?

Figyelt kérdés

Én sokkal jobban szeretek férfiakkal dolgozni, mert sokkal kevésbé jellemző náluk a fúrás.

Volt munkahely, terület, amit a nők miatt hagytam ott, mert elviselhetetlenül viselkednek.

Általában féltékenyek rám,hogy 3 gyerek után is sokat adok magamra, nem tunyultam el.Tudok öltözködni, járok sportolni.


Nem tudom,hogy miért elvárás,egy anyukától,hogy úgy nézzen ki, mint egy leszbikus.Férfias haj, bő farmer, kapucnis felső...stb.Nem is értem,hogy munkahelyen miért öltözködik valaki ilyen slamposak.

A pénz meg nem kérdés, mert multi, diplomás munkakör és messze átlag feletti bér.


2022. aug. 25. 18:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
31%

Hát talán azért mert a férfiak ha van valami bajuk egymással akkor szemtől szemben megmondják, míg a nők inkább a másik háta mögött.


De egyébként férfiaknál is mennek ezek, őket sem kell félteni, ott is megy a kakoskodás, meg teszik magukat a nők előtt. Jellemfüggő.


De inkább a nőkről terjedt ez el ami érdekes, mert ha azt vesszük az állatvilágban meg pont, hogy a hímek cirkuszolnak egymással, hogy ki szaporodhasson, van is az a mondás:


"Két dudás nem fér meg egy csárdában."

2022. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
Férfiaknál is kialakul. Igen gyakran. És gusztustalanabb módon.
2022. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
13%

Mert a férfiaktól olyan előjogokat, és kedvességet kapsz ( intim kapcsolat reményében ) amit a nőktől nem.

De persze minden más esteben m.cskos férfiak .

2022. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
A férfiak csak kihagyják téged, mert no vagy. Nézd már meg mit csinálnak pl. a közéletben. Undorító
2022. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
41%
A baromfiudvarban is csak egy kakas szokott lenni.
2022. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%
Veled se lehet nehéz összeveszni a stílusod alapján, persze leszbikus mert nem úgy öltözik ami neked tetszik
2022. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
11%
Mert a férfiaktól nem kapsz semmilyen előjogot, és kedvességet. Minden esetben tisztességesek a férfiak .
2022. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%

Rövid hajú nőként engem zavar, hogy egyből leszbikusnak gondolnak a hajviseletem miatt. :I

Egyébként én is azt tapasztaltam, ha olyan a beosztás, hogy javarészt férfiakkal vagyok egy műszakban, sokkal több a viccelődés, poén, nőkkel meg pletyka, vita, hogy mi szóljon a rádióban, milyen hangerőn, ki mikor megy szünetre, miért most, miért nem megy, magánéleti túl személyes kérdések, pasikkal nincs ilyen. (Mondjuk nekem két bátyám van lehet, azért is jobban jövök ki a férfi munkatársakkal.) Van olyan kollegina, aki kábé a semmiért utál. Soha nem ártottam neki, mégsem köszön, goromba. (Az első munkanapján közöltem vele, hogy nem a főnököm, ezért ne mondja meg, mi a feladatom. Tényleg nem az.)

2022. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy én azt nem értem, elnézést, hogy megint a baromfiudvarral vagyok :) de azt nem értem, hogy a kakasok például miért nem tudják békésen lerendezni a dolgokat és elosztani egymás között a tyúkokat?

Simán lekommunikálhatnák egymással állatnyelven, hogy van 20 tyúk, te meg tudsz termékenyíteni 10-et én is 10-et. Így lenne igazságos. De helyette csak egymás torkának esnének. :D

Elvileg az emberek felsőbb szinten vannak, de sokszor rácáfolnak ők is erre. Mindegy, hogy nő vagy férfi az illető.

2022. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Kedves 8,


nem a rövid haj leszbikus, hanem az összkép.Ennek része a rövid haj, bő farmer, melegítőfelső, pólóból környakas és túlméretezett.

Sokan nem azért hordanak rövid hajat, mert az tetszik nekik, hanem mert "azzal nincs gond".

2022. aug. 25. 19:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!