Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem megy el hivatásos...

Miért nem megy el hivatásos sofőrnek a családfő, ha minden szükséges papírja megvan róla?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan embert ismerek aki most kezdett a családi ház projektbe és nem győzik a hitelt felvenni.


Mégis sírnak, hogy nincs pénz...


A családfőnek ott a jogosítványa CE stb. de utalja csinálni inkább dolgozik 200e-ért 8 órába.


Belföldön is lenne esélye 500-600 e ért mégse megy...


Nem értem ezt a logikát.



2022. aug. 27. 06:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
A jeenlegi Kényelem fontosabb neki mintsem , hogy összeszedje egy rendes összeget . Valami miatt nem szeret vezetni .
2022. aug. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Leírtad: utalja csinálni. Ennyi. Lehet, fél a balesetektől is, volt rossz emléke stb.
2022. aug. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én se dolgoznék olyan munkakörben amit utálok.


Abban a munkakörben keresnék munkát amit szeretek is csinálni. Azon belül keresném meg a legjobb opciót.


Egy hitel kifizetése nem 2-3 hónap, hogy addig jó a sz@r munka is, évekig vagy évtizedekig tart letudni egy hitelt, még szép, hogy nem fog gyötrődni egy olyan munkakörben amit a háta közepére sem kíván.

2022. aug. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

ez tipikusan egy olyan szakma amit vagy szeret az ember, és csinálja, vagy nem és akkor ha van esze nem csinálja ha meg idióta akkor csinálja. A könyökömön jön ki az állandó panaszkodás meg hiszti, és én vagyok az egyetlen aki azért csinálja mert szereti is. Ja nem, a 10 éves pályafutásom alatt 1etlen 1 öreggel találkoztam aki a mai (akkori) napig imádja a nagy gépeket meg a szabad életérzést (már amelyik cégnél ez lehetséges).


Belföldön meg én sem mennék el kamionozni, tudod te milyen idegtépő a sok gyökér autós az utakon? Meg zötykölődni ezeket a jó magyar utakon? Meg persze a cégek nem fognak engedni autopályára hanem menjél az országutakon... Parkoló nincs, vagy ami van ott nincs se wc se zuhany, plusz még a cigányok le is ránthatják az üzemanyagot vagy elviszik az árut ha értékes.


A pénz nem minden ...

2022. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Mert akkor dolgozik, és a családdal egy percet sem tölt.


Barátnőm apja kamionos, kb nem is ismeri a bartánőmet, mert alig van otthon.

2022. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Megválaszoltad, utálja csinálni. Cigányélet. Nem mindenkinek való, nem mindenki bírja, pláne nem mindenki családja bírja
2022. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Híres kádár munkamorál!
2022. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
200 ra hol adnak ennyit hitelt?
2022. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kevesen szeretik azt amit csinálnak, de a muszáj nagy úr. Ilyenformán aki felelőségteljesen gondolkodik a oda megy ahol többet kereshet. Volt viszont olyan kollégám, aki 4 gyerek miatt hülyére kereshette volna magát, hiszen nem fizetne adót, de inkább táppénzre járkált.
2022. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hiába van meg a CE jogsi ha nincs rutinja rá se hederitenek, csak a nagyon alja helyek talán de annál a gyár is jobb. Zsákutca ez az egész sofőr szakma.
2022. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!