Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Erre miért volt szükség a...

Erre miért volt szükség a kiválasztási folyamat során?

Figyelt kérdés

Interjú végén a vezető Manager kérdezte, van-e folyamatban más pályázatom, mert ha esetleg van, fogadjam el, ne várjak rájuk, mivel nekik 3 hónap is lehet a kiválasztási folyamat. Ezt egy tapintatos (de nagyon korrekt) elutasításnak vettem.


1.5 hétre rá azonban a szenior kolléga, akivel egy csapatban dolgoznék a későbbiekben, és szintén részt vett az interjún, fölhívott, és elkért tőlem egy fényképet.


Nem ez az első interjúm, és kimondottan szeretem a jelenlegi munkám, nem ugrok ki az ablakon, ha nem engem választanak, de értetlenkedek, ez a "visszajelzés" megzavart.



2022. okt. 3. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Munkaerőpiaci szakemberrel konzultáltál ilyen tapasztalatokról? Érdemes lenne felkeresni a munkaügyi központot, ha nagyon elakadnál...
2022. okt. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak munkahelyek, ahol egyszerűen csak sokat vacakolnak, szóval and lehet hogy csak tényleg 3 hét mire kiderül mi van.


Ez szerintem szakterület kérdése is.

2022. okt. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Munkaügyi központot? Ezért??

Ők sem gondolatolvasók.


Pár héten belül kiderül.

2022. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1)Egy elég "komoly" elemzői pozícióra jelentkeztem, 5-en interjúztattak, 3-an közülük PhD fokozattal, én is a 3. diplomám csinálom, a munkaügyi központ nem ilyen állásokra van szakosodva, nem? Nem nagyképűsködni akarok, esküszöm, szerencsére még az életben nem volt dolgom velük, nem utasítok vissza semmilyen segítséget.
2022. okt. 3. 09:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen indokot írt, h miért kell nekik a fényképed?
2022. okt. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyire okosak vagyok mind a hatan csak arra tudok gondolni, hogy kép nélkül küldted az önéletrajzot és oda akarják rakni a képet mellé, hogy amikor megy a zsűrizés még 2 szinttel feljebb, akkor a többi résztvevőnek is könnyebben beugorjon ki melyik pályázó volt.
2022. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

De jól megy egyeseknek, hogy ráérnek 3 hónapot várni egy munkára...


Én ha ennyit várnék egy munkára, éhen is halnék...

2022. okt. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7, nyilván ezért kell ésszel sakkozni és még amíg dolgozol megkapni a pozíciót.


és a cég akarja, hogy várjon, nem jókedvében ücsörög ennyit.

2022. okt. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#7: Pénzügyi tudatosság, you know
2022. okt. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!