Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Életképes ötlet lenne, ha...

Életképes ötlet lenne, ha kezdő fogorvosként megkeresnék egykori ismert Mónika show szereplőket és rendbe hoznám a fogsorukat? pl. Vámpír Ági

Figyelt kérdés

2022. okt. 15. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó ötlet.Inkább a jótékonykodást használnám ki, mint PR fogást.Jelentkezzen nálad X olyan ember, aki szeretett volna már rég xy dolgot megcsináltatni fogorvossal, de az anyagi helyzete miatt erre nem volt lehetősége.Vállalhatnál mondjuk havonta 1 ilyen személyt.
2022. okt. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

[link]


Én a helyedben neki segítenék, nagyon nagy a követőtábora, biztosan benne lenne számos tiktokos együttműködésben, és sokat segítenél rajta :)

2022. okt. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Még az jutott eszembe, hogy a későbbiekben azért mégsem teljesen ingyen dolgozz, kuponokat sorsolnék ki olyanok közt, akik már csináltattak nálad valamit korábban.Pl. egyszer elment fogtömésre, akkor bekerül azok közé, akik közt kupont sorsolsz ki.A kupon lehetne olyan, hogy mondjuk 10% kedvezmény x és y és z kezelés árából.Esetleg egy következő kezelés után ajándék, vagy "anyagárban" megcsinált fogkőeltávolítás.

Vagy mondjuk a következő kezeléséből x% engedmény.Ilyesmikkel lehet kreatívan bánni úgy, hogy (ha jól is dolgozol persze) hozzád csalogassa a vendégkört, de közben úgy alakítsd a kedvezményeket is, hogy számodra ne jelentsen ráfizetést vagy túl nagy áldozatot.


Érdemes kidolgozni egy átlátható, korrekt részletfizetési rendszert is, persze úgy, hogy te mindig megkapd utána a pénzed.

2022. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ankhe válasza:
100%
Én nem voltam Mónika Show szereplő, de az egyik első fogam le van törve, megcsináltatni nincs pénzem, szóvalén szívesen reklámoználak.
2022. nov. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!