Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az ember elvesztette a...

Ha az ember elvesztette a becsületét az évek alatt, mert hiába dolgozott akár többet is, mint várható lett volna, mindig negatív jelzővel és elnyomással illeték, pedig ez költségekkel is járt az alkalmazottnak, ezt egy új főnök, tudja rendezni?

Figyelt kérdés
Régi szó nélkül lelépett, az alkalmazott még megfigyelés alatt, az új főnök vevő arra, hogy igazságot szolgáltasson. Ilyenkor sikerül pontot tenni az ügy végére, ha a régi csak úgy, lelépett, de sok kár keletkezett az alkalmazott számlájára?
2022. okt. 17. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem fognak neked semmit rendezni, dugulj már el.
2022. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet, de neked nincs jogod arra, hogy másokat elnémíts, lehalkíts stb… Véleményed lehet, de pozitív megközelítésből is lehet a negatívumokat közölni. Köszi!
2022. okt. 17. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
2: de van, csitulj már el. Mit akarsz rendeztetni? Semmi dolgod, ne üsd bele az orrod más dolgába.
2022. okt. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel én vagyok megfigyelés alatt, akkor nem másról van szó, mert engem ért olyan volumenű sérelem, hogy kártérítést kértem, várok, kapok. Ami megilleti az embert, az jár neki, hiába lesz a főnöknek másik állomása a munkája során.
2022. okt. 17. 10:39
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
3-as hess
2022. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Szevasz "bajnok"!

Üdvözlet a lelátóról! :DDDD

2022. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
gyakori az oldal ahol a saját kérdésed alatt belédállnak. vicc.. na nembaj úgys a végét járja az oldal max 2 év
2022. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!