Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik irodán dolgoznak és van...

Akik irodán dolgoznak és van elég hely, bevihetik a gyereket szünetben munkába?

Figyelt kérdés

Meg merjem kérdezni, vagy hülyének néznek majd?

Több iroda van, az én szobámban van is elég asztal, helyek



#téli szünet #évvégi hajtás
2022. nov. 4. 05:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

A gyerekkel foglalkozni kell. Le kell kötni. Éhes, szomjas, pisilni kell, oda kell figyelni rá.

Igazzk van, ha azt mondják, hogy aznap nem teljes értékű a munkád, és add be napközibe, nagyszülőkhöz, vagy vegyél ki szabadságot.

2022. nov. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De éhesek szomjasak pisilnek a kollegák is
2022. nov. 4. 06:18
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Én kétszer voltam. Egyik nap anyu vitt be a munkahelyére, másnap apu, iroda mindkettő. Az egy örökkévalóság volt, 6 évesen a 8 óra:(

Ne csesszél ki a gyerekkel.

2022. nov. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Katona Dius ***** válasza:
58%

Mennyi idős a gyerek?

Nálunk pl a kollégák 8-12 közötti gyerekeiket hozzák be, ha hamarabb vége a sulinak, vagy szünet van, azokkal nem szokott baj lenni. Tablet,vagy könyv, színező leköti őket vagy a házit csinálják meg és nem csinálnak bajt. Ha dolgozunk,nem zavarnak minket,ha látják, hogy csak beszélgetünk kicsit,akkor beszállnak ők is. Vagy olyankor kérdezik meg,ami épp érdekli őket.

Van olyan,akinek a munkaideje egyik héten délelőtt másik héten délután van. 8 éves lányát behozza, ha delutános,mert nem meri egyedül otthon hagyni. A csajszi megcsinálja a házit,után tableten néz mesét. Dohányzóból ha megyek fel,akkor váltunk pár szót a csajszival.

Szóval szerintem semmi akadálya, ha a gyerkőc le tudja magát kötni és nem zavarja a dolgozókat.

2022. nov. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

8 éves le tudja magát kötni egy asztalnál házi, laptop mese.

Nem lenne gond, csak a főnök miatt a kérdés..

2022. nov. 4. 07:08
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Munkahely, nem gyermekmegorzo. Nem valo oda gyerek, de ezt mondjuk felnőttként magad is tudhatnad.
2022. nov. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Katona Dius ***** válasza:
68%
Ha le tudja magát kötni és nem zavar másokat,akkor beszéld le a főnökkel. Nem tudod hova tenni a kicsit,de leköti magát és nem zavar makd senkit. Szerintem bele fog menni .
2022. nov. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Én így voltam elég sokáig.

A szüleim 4 óráig dolgoztak, a suliban meg végeztem max 3-ig, szóval nem volt ahova tenni, muszály volt az apukám irodájába mennem. Igazából szerettem ott lenni, nem okozott gondot az, hogy lekössem magam, mivel egyke gyerek vagyok, megszoktam mindig, hogy le kell kötnöm magam. Szép emlékként maradt meg, apukám kollégái kedvesek voltak velem, én pedig csendben voltam. Igazából ott is csak ugyan azt csináltam mint otthon, játszottam, olvastam, vagy mesét néztem.

Attól függ, hogy a gyereked mennyire tudja magát egyedül lefoglalni

2022. nov. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Kolléga behozta aztán folyamatosan itt sírt, vonyított, verte a seggét a padlóhoz és elkezdte kihúzni a kábeleket.

Nagy légteres iroda 100 emberrel, falak nincsenek.

Anyuka azt mondta nem lehet mit tenni ilyen egy gyerek és nem szabad rászólni.

Elzavartuk, hogy elhúzhat a retkes tripperes k..va anyjába.

Előzőt kollégának mondtuk aztán a gyerekét is elküldtük melegebb éghajlatra.

2022. nov. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
De gond lenne. Ne vidd be. Leírták előttem miért.
2022. nov. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!