Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha múlt héten csütörtökön...

Ha múlt héten csütörtökön este jelentkeztem egy álláshirdetésre és azóta továbbra is aktív a pozíció, de semmilyen visszajelzést nem kaptam, akkor mire gondoljak?

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
arra, hogy van amikor 1, vagy akár 2 hét is eltelik, mire keresnek
2022. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Akkor ez nem elutasítás még.
2022. nov. 7. 13:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy van egy határidejük amíg belehet adni a jelentkezést és utána kezdik el nézni őket, általában ez szokott lenni.
2022. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
úristen pénteken már rég dolgoznod kellett volna
2022. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem elutasítás, de ha nem felelsz meg nekik akkor se küldenek visszautasító emailt.

Ne csak ide jelentkezz

2022. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még tavasszal jelentkeztem máshova, akkor két napra rá küldtek egy e-mailt, hogy sajnos nem. Kezdő vagyok, ezért értetlenkedek.
2022. nov. 7. 13:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a HR-hez érnek be a jelentkezések, a HR-es utána szól a vezetőnek, hogy kik jelentkeztek, kinyomtatva átad részére mindent, és aztán együtt megnézik a jelentkezéseket, meg külön is mélázgat rajta a vezető. Ha behívnak embereket, akkor egyszerre többet egy napra. Szóval nyilván nem azonnal reagálnak egy-egy jelentkezésre. Hanem összevárnak többet, átgondolják rendesen, és aztán megszervezik az interjút. Akkor hívnak, ha már időpontot is tudnak mondani. Nem akkor fog szólni, ahogy beérkezik az önéletrajz és már nézi és hív is. :) Reméljük, hogy mindenképpen visszajeleznek Neked, akár behívnak, akár nem. :)
2022. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát azt várhatod hogy visszajelezzenek :D Én is voltam így hogy elmentem egy állásinterjúra elkérték a telefonszámom monták hogy majd értesítenek, azóta is várom hogy hívjanak ennek kb 3 éve
2022. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Még interjún sem voltam, csak leadtam az önéletrajzomat.

Köszönöm mindenkinek a segítő válaszát!

2022. nov. 7. 13:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Én bárhova be adtam az önéletrajzomat általában még aznap vagy legkésőbb másnap már hívtak.Szerintem ha annyira kéne nekik ember már rég hívtak volna.
2022. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!