Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magyarországon miért kell...

Magyarországon miért kell könyörögni a munkáltatónak hogy dolgozhassak?

Figyelt kérdés

27 vagyok. Dolgoztam már igaz keveset.

Mert kirúgtak önhibámon kívül.


Férfi vagyok, így a kutyának sem kellek. A főnök nem tud megdugni sem. Ahogy azt a fiatal lányok nők teszik karrierjük építése miatt.


Erős vagyok, simán tudnék pakolni raktárban, itt-ott. de nem vesznek fel.


Beszélek angolul van egy szakmám is, amit nem tudok gyakorolni mert kihalásos alapon megy így sose jutok oda. Meg belterjes az egész mint rájöttem, mindenki ismer mindenkit, és ismerősök kerülnek poziba.


Elegem van ebből az országból egy nyamvadt árú-feltöltő állásért is tülekedés megy, meg vissza se hívják az embert. Inkább diákokat meg külföldi vendégmunkásokat alkalmaznak.



2022. nov. 25. 12:04
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
76%
A leírás alapján nekem is nagyon unszimpatikus vagy, lehet hogy emiatt nem akarnak felvenni sehova.
2022. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Miért mert leírom az igazságot? Ja bocs ezekről nem lehet beszélni!
2022. nov. 25. 12:11
 3/52 anonim ***** válasza:
82%

" A főnök nem tud megdugni sem. Ahogy azt a fiatal lányok nők teszik karrierjük építése miatt."


De megtud, nem kifogás, hogy férfi vagy. Viszont ez rettentő taszító, ha így gondolkozol, hogy egy nő csak úgy építhet karriert, ha dugja a főnök.



"Erős vagyok, simán tudnék pakolni raktárban, itt-ott"


Kit érdekel? Egy nagy raktárban munkagépekkel pakolnak, ahol meg nem ott nem olyan nagy a raktár, hogy oda külön ember kelljen aki pakol.



" mindenki ismer mindenkit, és ismerősök kerülnek poziba."


Igen? Te kit vennél inkább fel egy pozícióba? Egy olyat akit ismersz és esetleg megbízol benne vagy egy random idegent? Protekció mindig volt és mindig lesz.

2022. nov. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
83%
Igazság? Se az nem igaz hogy a nők lefekszenek a főnökkel, se az hogy minden munkahely belterjes. Inkább egy frusztrált hisztis gyereknek tűnsz az itteni stílusod alapján.
2022. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
76%

Látom mindenkit lepontozol, aki a kérdésre válaszol.

Ezek szerint ez is egy öntömjénező álkérdés ahol csak egyetérteni szabadna?

2022. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Ti annyira el vagytok varázsolva, hogy az hihetetlen.
2022. nov. 25. 12:18
 7/52 anonim ***** válasza:
83%

#5

Természetesen volt hogy nem volt állásom, nem viselkedtem így. 😊

Praktika? Bakker, akkor keress egy meleg főnököt aztán hajrá, te is praktikázhatsz. Hol itt a gond?

2022. nov. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
75%

Én teljesen megértem, hogy miért nem vesznek fel. Én sem vennélek. 😀



Ahogy itt megmutattad pár perc alatt az undormány stílust amit képviselsz valószínűleg mashol is megteszed és ezt látják rajtad. A fogalmazásod is elég bunkó.

2022. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

Nem vagyok meleg. :)

Mellesleg ez is annyira jellemző, magyarországon csak a szép nők meg a prosztó vállalkozó tud érvényesülni, meg a nagytőke természetesen. Az átlag középosztálybeli ember az nem. Mert szisztematikus kicsinálják.

2022. nov. 25. 12:21
 10/52 anonim ***** válasza:
80%
Csak nem végrehajtó a szakmád? Az szokott így kihalásos meg haveri alapon menni. Pedig oda pont jó lennél ezzel a tenyérbemászó stílussal.
2022. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!