Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik olan ember, aki a...

Létezik olan ember, aki a (minimum 8 órás munkaidő alatt) a munkahelyén nem megy wcre? A wc túl mocskos? A munkatársak zavarják? Vagy a túl sok munka miatt és a folyotonos rohanás miatt teszi?

Figyelt kérdés
Tehát otton indulás előtt elmegy wcre és legközelebb akkor megy, amikor hazaér a munkából. Létezik ilyen?
2022. nov. 25. 14:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Én már jópárszor lenyomtam úgy 16 óra munkaidőt, hogy direkt nem ittam, hogy ne kelljen pisilni mennem. Nő vagyok és nem volt biztosított minden munkahelyen a wc.
2022. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
99%
Vannak akik egyszerűen nem tudnak idegen helyen wc-re menni, ha jól tudom van is valami elnevezése
2022. nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Volt ra pelda, de semmi ilyesmi indoka nem volt, csak keveset ittam (nem direkt) es nem kellett elmennem.
2022. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Én kórházban dolgozom portásként 12 órában, elvileg az a szabály, mivel egyedül vagyok, szólni kell, másik portára, hogy váltsanak le, mert ott nem lehet hagyni a bódét.De mivel nem bírom, ki addig, míg jönnek, nem szólók senkinek, megyek:-)
2022. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
33%

Mi nem szoktunk wcre járni mert csak egy kerti tojtoj.

Inkább oldalba hugyozzuk a bódét.

2022. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%

En csak olyanok miatt hogy állandoan vannak bent, vagy pont nálam van bent az igazgato meg kupaktanács(pont központi helyen van az irodam), vagy az igazgato mindig elottem járkál a folyoson, es ne azt lássák már állandoan, hogy nem is vagyok soha a helyemen..


Ilyenkor mindig görcsökkel visszatartva ülök a helyemen, mert az igi ott áll felettem, vagy más vezetők, vagy kollegák, és igy is alig dolgozom...

Vmi klónom oda kéne tenni.:D

2022. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
*Ja es rendszeres hogy foglalt a wc es ki se tudok menni es tartogathatom mert amikor kijon az illető akkor meg bejon hozzám az igazgato es szívás.
2022. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Igen, sajnos. Borzasztóan egészségtelen, maradandó problémákat okoz.
2022. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%
Előfordul. Leginkább nyáron, mikor kiizadom az összes folyadékot magamból. :D
2022. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
Régebben jól bírta a húgyhólyagom, nyolc órát simán kibírt+1-1 óra utazást. Ma már 40 felett 4 óránál többet nem nagyon bírok ki.
2022. nov. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!