Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki javítóintéze...

Van itt olyan aki javítóintézetben dolgozik? Milyen tulajdonság kell ahhoz, hogy helyt álljak?

Figyelt kérdés

Milyen ott dolgozni, mennyire nehéz a gyermekekkel szót érteni?

Fiú javítóintézetbe keresnek gyermekfelügyelőt. Nekem van pedagógiai és családsegítői munkatárs OKJ végzettségem, ez elég lenne hozzá.

Viszont anyám is dolgozott ott,

Nem tudom nekem menne e.

Mik a tapasztalatok, vélemények? Milyen embernek felelhet meg ez a munkahely? Milyen tulajdonságok kellenek ahhoz, hogy helyt tudjak állni?

Az probléma lehet, hogy 26 éves vagyok, simán ki nézek kevesebbnek is,

Ettől talán nem lennék elég tekintélyes?

26/N



2022. dec. 21. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
De ha anyukád ott dolgozott, miért nem őt kérdezed...??? Nyilván tudhatod, hogy ő milyen tulajdonságokkal rendelkezik/-zett...
2022. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyannak tettem fel a kérdést, aki válaszolna is.
2022. dec. 21. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Pedig az egy nagyon is jogos kérdés, hogy miért nem őt kérdezed. Szemtől szemben csak precízebb válaszokat kapnál, pláne egy közvetlen rokontól, mint egy anonim fórumon idegenektől.
2022. dec. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

3: ugyanaz pepitában, mint az utazás rovatban az ilyen jellegű kérdések, hogy "kint élnek rokonaim Kaliforniában, szeretnék kimenni hozzájuk, szerintetek milyen munkát tudnék ott vállalni, és miket kéne intéznem?"


:))))

2022. dec. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4: Éppenséggel lehet arról szó, hogy esetleg már nem él, vagy valami okból nincsenek kapcsolatban, de akkor szerintem ezt ésszerű lenne megemlíteni.
2022. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
5: vagy ki sem írni a kérdés alá, ha irreleváns....
2022. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert már nem tudom megkérdezni tőle.
2022. dec. 23. 01:37
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor nem kapok választ. Oké

Azért köszönöm a próbálkozást! Kellemes ünnepeket kívánok!

2022. dec. 24. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!