Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen egy általános egészségü...

Milyen egy általános egészségügyi alkalmassági?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra ha valaki munkát vállal Németországban. Mondjuk fémiparban hegesztés.
2022. dec. 28. 07:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Németországgal nincs tapasztalatom, de feltételezem nagyjából mindenhol ugyanaz kell. Vérnyomás, látásvizsgálat, súly stb. Szedsz-e gyógyszert, van-e valamilyen betegséged.
2022. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1. válaszolóval egyetértek. A gyógyszerhez annyi hogy munkahely válogatja hogy mit reagál rá az üzemiorvos. Olyan helyen ahol talpon kellett lennem 12 órán át, az üzemi orvosnak elmondtam, hogy pszichiáter által felírt gyógyszereket szedek és visszaküldött a pszichiátriára hogy szerezzek papírt amire ráírják hogy gyógyszer mellett is el tudom látni a munkámat vagy legalább valamit írnak az állapotomról. Irodai munkánál ugyanez a kezelés még tartott. Elmondtam az üzemi orvosnak, ő annyit felelt rá hogy ok és alkalmasnak nyilvánított a munkavégzésre.
2022. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!