Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális ha úgy érzem magam...

Normális ha úgy érzem magam mivel nem műszakvezető vagyok meg főnök hanem egy sima eladó hogy a műszakvezető és a főnök csicskája vagyok? Más is érez így? Miért akarok feléjük kerülni? Miért érzem rosszul magam attól, hogy felettem vannak?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 06:11
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Én olyanokat szoktam érezni hogy meg kell játszani h nem vagyok egyenrangu velük különben előtör a kisebbségi komplexusuk.

Nyelni kell az olyanokat mikor beszolnak hogy ird fel amit mondok, jegyzetelj, nehogy elfelejtsd.

Sokan képtelenek a normális megbeszélésre abúzus nélkul mert azt hiszik ha normálisan beszélnének akkor ők attol kevesebbek lennének, leesnének a lóról, a degradálo beszédtől pedig többnek hiszik magukat.

Nem értem hogyan kerulnek vezetoi poziciokba frusztrált kisebbségi komplexusos emberek.


De nagyon sok szerencsére az olyan is aki képes még előre is köszönni az alkalmazottnak, vagy dicsérni, és normális csapatszellemben lenni.

2022. dec. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Hatalomcentrikus személyiség vagy.
2022. dec. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát oroszlán a csillagjegyem:D
2022. dec. 29. 08:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Egy jó munkahelyen nem csicska vagy, hanem beosztott. A "főnök" pedig vezető, akivel a közös cél érdekében dolgoztok.
2022. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Abszolut megértelek, én is így érzek. Minden vágyam egy igazgatói pozi vagy egy saját vállalkozás. Én is utálom, ha nekem mondják meg mit csináljak. Amúgy sztem ez full normális. Sosem értettem azokat, akik megbujnak a sarokban, szájukat se mérik kinyitni és orulnek annak csak beosztottak es semmi felelosseguk. Én is oroszlán vagyok amúgy:D
2022. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Miért érzem rosszul magam attól, hogy felettem vannak?"


Mert tudod hogy kevesebb az esélyed a jó életre mint nekik!


Én attól érzem rosszul magam, hogy egyre több ember kerül fölém az országunkban fizetés terén és így kevesebb esélyem van és a családomnak is! Persze változtatnom kell és fel kell vennem a tempót más emberekkel.

2022. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A csillagjegyeddel ki törölheted a segged!
2022. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5/Hasonlítunk eléggé akkor(:
2022. dec. 29. 10:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Normális, hogy így érzel, de szerintem szomorú is egyben és nem kéne így lennie, mert csak téged szív le.


Az emberek általában azért akarnának felül lenni, mert nagyrészt azok biztonságosabb pozíciók, ahol kevesebbet kell gürizni és több pénzt is kapsz mindezért. A valóságban szerintem erre nem mindenki alkalmas (sokszor az sem, aki az adott poziba van), kellenek hozzá spec. skillek (pl beosztottak motiválása, a munka leosztásának képessége) és tapasztalat az adott területen, amiket vagy dobott neked a gép, vagy magadra szedted őket, de mikor már vezető vagy, valóban kevesebb energiát kell befektetned.

2022. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!