Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Épitőiparban dolgozom, de már...

Épitőiparban dolgozom, de már hányingerem van az egésztől. Hogyan és milyen módon induljak el más irányba, amiből profitálhatok (tisztességesen), ha csak ehhez értek? Negatív, buta kommentek nem érdekelnek!

Figyelt kérdés

2023. jan. 15. 01:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem pl ingatlanügynök, tarsasházi gondnok munkakörökben tudnad kamatoztatni a tudásodat.
2023. jan. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Karbantartó?
2023. jan. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Csak és kizárólag a tanulás az egyetlen út, amellyel legalább esélyt tudsz teremteni arra, hogy kitörj ebből az ördögi körből, - az pedig egy nagyon durva, kemény kitartást követel, hogy munka mellett még tanulj is annyit, amennyivel sikeresen el is végezhetsz ilyen-olyan iskolákat.

De ha szakmát tanulsz estin, akkor is ugyanez vár rád!

Az sem egyszerű történet, hogy jó, hasznos, életedbe jól illeszkedő tanulmányi vonalat válassz ki, - ha rossz vonalat választasz, akkor feleslegesen elpazarolt időként fogod megélni azt az időt, amennyit feleslegesen tanultál.

Talán azt kellene újra gondolnod elsősorban, hogy az építőiparra irányuló tanulmányok közül van-e olyan lehetőség, amely az építőiparon belül emelhetne ki a számodra nem megfelelő szintű emberek sorából - mondjuk úgy, hogy az ő munkájukat irányíthatnád!

2023. jan. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Mit dolgozol?

Mióta?

És hogy keresel vele?

És milyen végzettséged van?

2023. jan. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a normális hozzászólasokat! Igen tudom, hogya tanulás.. Az Angolt kezdtem el tanulni, mert külfdön lenne lehetőségem 3szor ennyi penzt keresni, de már eleg van ebből.. Kőműves a szakmám, semmi más vegzettségem nincs. Az angolt elgagyogom, de édes kevés..
2023. jan. 15. 01:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Akárhogy is:

Már az is egy komoly és elismerésre méltó körülmény, hogy felismerted a saját problémádat, megfogalmazódtak benned teljesíthető igények és elkezdtél tenni is a célod érdekében!

Fogadd elismerésem és kitartást kívánok!

2023. jan. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
kezdésnek ekresgélj uj lehetőségeket.
2023. jan. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Ideális villanyszerelő lennél, gondolom találkoztál már a pacsmagolásaikkal... Nyílászáró is buli, könnyű betanítani, jó pénz.
2023. jan. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Miért van hányingered?
2023. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Villanyszerelő is ugyanolyan sz.r, ráadásul ezt ajánlgattàk mindenkiben most már telìtett is a szakma, boldog boldogtalan villanyszerelő lett...

Én is a kitörésen vagyok amúgy. A karbantartós helyekkel nagyon vigyázz! Papíron jól hangzik de amúgy mindent veled fognak csináltatni, hiába mondod hogy nem értész hozzá, old meg ennyi válasz. Most is ilyen helyen vagyok.

Én levelezőn akarok érettségizni, az rengeteg kaput nyit ki. Az angolt nagyon jó hogy tanulod itthon is hasznos lehet. Én szívem szerint már holnap kilépnék és csak tanulnék vagy 2-3 évet.

2023. jan. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!