Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kölcsönzött munkavállalóként...

Kölcsönzött munkavállalóként dolgozok egy gyárban már tavaly nyár óta, nagyon sokat voltam ott már, de mégis akik állandó munkásként jönnek, azokat már 1-2 hét alatt komolyabban veszik mint engem, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Én mióta oda járok úgy érzem hogy kb. egy bugyuta gyerek vagyok az állandó munkások szemében, megcsinálom amit kell de nem vagyok a közösség része, nem foglalkoznak velem, nem is néznek ki túl sokat belőlem. Komolyabb feladatokat általában az állandó munkások végzik körülöttem, én meg kapom az óvodás szintű feladatot. Pedig azért már hónapok óta itt vagyok, mindig mindent tisztességgel megcsinálok.

Amikor meg egy új állandó munkás jön a gyárba, 1-2-3 hét alatt sokkal inkább a közösség tagjává válik, munkába is jobban beveszik, többet néznek ki belőle és várnak el tőle, sokkal inkább komolyan veszik mint munkást. És már 1-2 hét alatt el is kezdi többre tartani magát nálam.

Normális hogy ennyire semmibe vagyok véve így hogy nem állandó munkás vagyok?


2023. márc. 23. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedre válaszolva nem normális szerintem sem hogy így bánnak veled, ettől függetlenül azért értem hogy mitől lehet ez. Mivel bérelt vagy, egyik napról a másikra elküldhetnek (nyilván nem szó szerint), vagy átszervezhetnek, vagy akármi. Ilyen bizonytalanságban azért nehéz egy közösségbe tartozni. Én azt tudom hogy hozzánk is jönnek időről időre "besegítők", mi soha nem zárkóztunk el tőle, úgy kezeltük mint egy csapattagot - mert hát az végül is, közös célért dolgozunk :)
2023. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mint csoportvezető mondom, hogy ki van adva, hogy így kezeljenek. Nálunk sajnos ugyanez megy. Nem bízhatok komolyabb feladatot a bérelt munkaerőre, ők csak a sallang munkákat kapják. Akkor is ha a bérelt munkaerő köröket ver tudásban és képességben a már 14 éve ott dolgozó kollégára.


Ez felettesi utasítás felém. Sokat nem tudok tenni ellene. Vitatkozás részemről süket fülekre talál.

2023. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész állandóra oda? ;)
2023. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Külsősként" tekintenek rád, - amiért gyengébb vagy kevésbé lojális munkaerőként tekintenek rád.
2023. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod átvetetni magad a saját állományba?
2023. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!