Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek fizikai munkát...

Szerintetek fizikai munkát végezni gáz?

Figyelt kérdés

A társaságomban mindenki lenézi a fizikai munkásokat és lenézik a kétkezi munkát.

Nektek mi a véleményetek erről a dologról?



#munka #megterhelő munka #Fízikai munka #Fizikai munkafolyamatok
2023. ápr. 8. 23:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
A fizikai munka is egy olyan ami nélkül a világ nem működne. Nem lenézendő.
2023. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
nem gáz, valakinek azt is kell végezni
2023. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Én senkinek nem nézem le a munkáját, de ha mindenképpen választanom kéne, akkor az ilyen tipikusan irodai adminisztrátor pozik sokkal gázabbak, sokan olyankor elhiszik magukról, hogy érnek is valamit :D
2023. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Milyen fizikai munka??

Kőműves?? Már nem azért, sokan nem nagyon szeretnek betonozni, de aki rendesen megcsinálja az aranyat ér. Nem véletlenül dolgoznak már drágán.


Nincs olyan lenézett munka, ahol ha az ember nem egy sötét paraszt, ne tudná isteníteni a munkásokat.

Sokan pl lenézik a kukásokat. De kíváncsi lennék, hogy mit csinálnának szemétszállítás nélkül. Vagy a takarítók. Többnyire láthatatlanul végzik a munkájukat, alul vannak fizetve, ha megemlíted, hogy az vagy, akkor sokan lenéznek, de igazából nélkülözhetetlenek. Én se csinálnám meg azt a munkát amit ők bevállalnak. Pláne meg annyiért. De mégis... Egyszerűen csodálom őket. Az ilyen apró munkákra épül a tiszta, rendes környezet és mégse kapnak elég megbecsülést vagy elég fizetést.

2023. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
8%
A Gyakorin igen. Itt a nők szemében csak a diplomás az ember. De abból is a jól kereső!
2023. ápr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Fizikai munkából élek,és nem bánom. Nem szégyen,én az olyat nézem le aki csak fikázni tud,de egy darab téglát nem emelt meg soha életében.
2023. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Én csak a ház körűl végzek fizikai munkát,de sokan lenéznek.Viszont én télen beülök a kutyával,macskákkal a kanapéra és liba májat eszünk,ők meg csak a tescos újságban nézegethetik.Nem lenézendő.Ne foglalkozz másokkal.
2023. ápr. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Elég hamar összeomlana a társadalom ha senki se végezne fizikai munkát.
2023. ápr. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 NTBS ***** válasza:
88%
Nem. Én szellemi pálya mellett kertészkedem, ha kell festek, falazok.
2023. ápr. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
A magyarok nagyon nagy többsége el van hízva, így szerintük gáz, amúgy nem az.
2023. ápr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!